TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Kontakt

Centrum Business in Małopolska mieści się na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego 

ul. Podole 60
30-394 Kraków

tel: +48 12 620 91 40
faks: +48 12 620 91 66

Zapraszamy do kontaktu także drogą mailową: contact@businessinmalopolska.pl

Zespół Centrum Business in Małopolska tworzą:

Obsługa inwestora

Jacek Bielawski
Krakowski Park Technologiczny
Koordynator projektów ds. obsługi inwestora
•    Zajmuje się obsługą inwestorów polskich i zagranicznych zainteresowanych inwestowaniem na terenie specjalnej strefy ekonomicznej.
+ 48 12 640 19 49
kom: 696 456 680
jbielawski@kpt.krakow.pl

 Marek Martynowicz          
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Ekspert ds. usług pro-biz
•  Świadczy kompleksowe usługi informacyjne dla inwestorów zagranicznych
•  Udziela informacji w zakresie Małopolskiej Oferty Inwestycyjnej
+48 12 620 91 44
kom: 664 003 879
marek.martynowicz@umwm.pl


 Obsługa eksportera

Piotr Radew
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Główny Specjalista ds. eksportu
•    Zajmuje się wsparciem małopolskich przedsiębiorców poprzez: promocję gospodarczą regionu w kraju  (przyjmowanie zagranicznych delegacji i misji), za granicą (uczestnictwo w targach, wystawach i misjach)
•    kojarzy (matchmaking) partnerów na bazie zapytań ofertowych z zagranicy (doradztwo proeksportowe)
+48 12 620 91 42
kom: 606 759 514
piotr.radew@marr.pl

Magdalena Maciejewska – Gębiś
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Ekspert ds. usług pro-eksport
•    Świadczy kompleksowe usługi informacyjne dla przedsiębiorców
•    Udziela informacji w zakresie Małopolskiej Oferty Eksportowej
+48 12 620 91 62
magdalena.maciejewska-gebis@umwm.pl

 Jerzy Fugas
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Ekspert ds. usług pro-eksport
•    Świadczy kompleksowe usługi informacyjne dla przedsiębiorców
•    Udziela informacji w zakresie Małopolskiej Oferty Eksportowej
+48 12 620 91 49
jerzy.fugas@umwm.pl

Projekty UE

Aleksandra Sadowska
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Koordynator projektów
+48 12 620 91 60
kom: 696 018 316
aleksandra.sadowska@marr.pl

Jacek Adamczyk
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Główny Specjalista ds. współpracy międzynarodowej
+48 12 620 91 45
kom: 602 575 517
jacek.adamczyk@marr.pl

Anna Krzemień
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Specjalista ds. projektów
+48 12 620 91 60
anna.krzemień@marr.pl

Magdalena Ujejska
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Kierownik Zespołu Centrum Business in Małopolska w Wydziale Gospodarki i Innowacji Departamentu
Rozwoju Gospodarczego
• Koordynuje i realizuje zadania zespołu Centrum Business in Małopolska będące w gestii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w zakresie promocji gospodarczej
+48 12 63 03 136
 magdalena.ujejska@umwm.pl

 

Promocja i PR

Edyta Spyrczyńska
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Inspektor ds. Promocji Gospodarczej
• Realizuje zadania z zakresu promocji gospodarczej
• Koordynuje realizację projektu "Business in Małopolska - Inwestycja w Przyszłość" w ramach MRPO
+48 12 63 03 225
edyta.spyrczynska@umwm.pl

Agata Socha (zastępstwo za Katarzynę Matejek)
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Podinspektor ds. promocji gospodarczej
• Koordynuje realizację projektu „Business in Małopolska – Inwestycja w Przyszłość” w ramach MRPO
• Realizuje zadania w zakresie promocji gospodarczej
+48 12 63 03 431
agata.socha@umwm.pl

Dominik Franczak
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
specjalista ds. obsługi inwestora i eksportera
 •  Realizuje zadania w zakresie promocji gospodarczej
 •  odpowiada za PR CeBiM
+48 12 620 91 48
dominik.franczak@marr.pl

Jacek Lach
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Inspektor ds. promocji gospodarczej
• Koordynuje realizację projektu "Business in Małopolska – Partnership Network" w ramach MRPO
+48 12 63 03 269
jacek.lach@umwm.pl

Mateusz Matusik
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Gł. specjalista ds. promocji gospodarczej
• Realizuje zadania w zakresie promocji gospodarczej
+48 12 620 91 43
mateusz.matusik@marr.pl

 

  +48 12 4262186,
                                 biuro@mpp.krakow.pl


przepisz kod: