TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Znajdź w Londynie inwestora!

Znajdź w Londynie inwestora!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium Central European Startups Day, które obejmie m. in. sesję pitchingową przed gronem potencjalnych inwestorów, przedstawicieli sektora finansów i akceleratorów.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/zobacz/tytul/znajd_w_londynie_inwestora!

 

Seminarium zostanie zorganizowane przez Ambasadę RP w Londynie, m. in. we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, oraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Seminarium odbędzie się 27 września 2018 r. w Londynie, ale już teraz przyjmowane są zgłoszenia, a termin rejestracji mija 25 kwietnia.

Do udziału zaproszeni są w szczególności przedstawiciele następujących sektorów: fintech, AI, AR, IoT, e-mobilność, cloud computing, life sciences i energia.


Program wydarzenia obejmie prezentacje firm z Węgier, Czech, Słowacji i Polski. Głównym punktem programu będą indywidualne prezentacje (tzw. pitching) wyselekcjonowanych firm z każdego kraju przed gronem potencjalnych inwestorów oraz przedstawicieli sektora finansów i akceleratorów, zainteresowanych docelowo zainwestowaniem w wybrane firmy.
 

Kryteria naboru:
•    młoda firma działająca już na rynku (startup), oferująca unikalne produkty/usługi z dużym potencjałem odniesienia sukcesu na rynku międzynarodowym,
•    szukająca/zainteresowana oddaniem części udziałów potencjalnemu inwestorowi,
•    firma powinna oferować już swój produkt/usługi klientom na rynku, nawet nieodpłatnie,
•    firma powinna mieć jasno sformułowane, wykonalne komercyjnie i finansowo pomysły/plany rozwoju produktu/usług/biznesu oraz wiedzę na temat swoich potrzeb finansowych wymaganych do ich realizacji,
•    firma powinna posiadać własną stronę internetową i inne ateriały/analizy itp. w języku angielskim oraz móc dokonać krótkiej prezentacji w jęz. angielskim (ok. 5 min) podczas wydarzenia.
 

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie jedynie koszty związane z logistyką (transport, zakwaterowanie, wyżywienie na miejscu).

Liczba miejsc jest ograniczona !
Dodatkowych informacji udziela: Agnieszka Promianowska e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl
 

źródło: Portal Promocji Eksportu