TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

WAŻNE! Misja gospodarcza. Biznes z Ukrainą

WAŻNE! Misja gospodarcza. Biznes z Ukrainą

Centrum Business in Małopolska, w ramach projektu Power up your Business in Małopolska, przygotowuje się do organizacji w Krakowie przyjazdowej misji handlowej przedsiębiorców z Ukrainy.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/zobacz/tytul/wane!_misja_gospodarcza_biznes_z_ukrain

 

Misja, organizowana we współpracy z Lwowską Izbą Przemysłowo – Handlową planowana jest na drugą połowę września lub początek października, zatem już dziś zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców. Państwa informacje umożliwią nam dostosowanie organizacji misji do potrzeb i oczekiwań małopolskich firm oraz dopasowanie branż ze strony ukraińskiej.
 

Organizowane przez nas biznesowe rozmowy są bezpłatne, dodatkowo także zapraszamy na spotkanie informacyjne, z udziałem ekspertów, na temat gospodarki, wymiany handlowej, prawa celnego i  podatkowego oraz kultury biznesowej na Ukrainie. Istnieje również możliwość zorganizowania wizyt studyjnych firm ukraińskich w Państwa przedsiębiorstwach.
 

Zapraszamy do kontaktu:
 

Piotr Radew
piotr.radew@marr.pl