TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Tydzień z nowoczesnymi technologiami w Dubaju

Tydzień z nowoczesnymi technologiami w Dubaju

W połowie października rusza w Dubaju jedno z największych wydarzeń w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Gitex Technology Week 2018. Tegoroczna, trzydziesta ósma edycja tego wydarzenia trwać będzie od 14 do 18 października.  

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/zobacz/tytul/tydzie_z_nowoczesnymi_technologiami_w_dubaju_

 

Targi Gitex są jedną z najbardziej prestiżowych imprez technologicznych na świecie, która co roku gromadzi inwestorów i przedsiębiorców z całego świata, umożliwiając wymianę informacji i doświadczeń na temat najnowszych technologii. Eksperci w dziedzinie IT jednogłośnie przyznają, że Gitex Technology Week to wydarzenie, które wyznacza trendy w branży nowych technologii. Targi umożliwiają wystawcom
z blisko 100 krajów, a także inwestorom i przedsiębiorcom z całego świata, nawiązanie obiecujących kontaktów biznesowych. 

Targi Gitex – co oferujemy:

Centrum Business in Małopolska dysponować będzie na targach profesjonalnie zabudowaną powierzchnią wystawienniczą (blisko 30 m.kw.), którą oddajemy do dyspozycji firm z Małopolski. W jej ramach przewidujemy bezpłatnie:
•    specjalną strefę B2B do prowadzenia rozmów handlowych
•    opiekę tłumacza
•    wsparcie specjalistów
•    możliwość wystawienia na stoisku materiałów informacyjnych (katalogi, broszury)
•    jednodniowy bilet wstępu na targi
•    możliwość promowania swojej firmy na ekranie LCD na stoisku

Targi w Dubaju będą też okazją do przedstawienia małopolskiego potencjału branży ICT podczas seminarium i spotkań w formule B2B (w drugim dniu targów).

Przed wyjazdem na Gitex przeprowadzimy bezpłatne spotkania na temat specyfiki  i uwarunkowań wymiany gospodarczej Polska-Zjednoczone Emiraty Arabskie, które odbędą się 11 i 25 września 2018 r. w Krakowie (Krakowski Park Technologiczny, ul. Podole 60).  Liczba miejsc ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

formularz zgłoszeniowy - 11 września

formularz zgłoszeniowy - 25 września

Wszystko w ramach projektu „Power up Your Business in Małopolska”.

Zachęcamy do udziału.

Osoby do kontaktu:
Mateusz Matusik: mateusz.matusik@marr.pl; tel.: 12 620 91 43
Aleksandra Sadowska: aleksandra.sadowska@marr.pl; tel.: 12 620 91 60

Uwaga!
Koszty przelotu, zakwaterowania, ubezpieczenia i koszty związane z pobytem w Dubaju przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie. Warto zakupić bilety z dużym wyprzedzeniem (niskie ceny bezpośredniego połączenia lotniczego Krakowa z Dubajem. Według aktualnego kursu walut 1 dirham ZEA (AED) = 0.99 złotego (PLN).

O targach:

Gitex Technology Week to międzynarodowe targi technologiczne. Impreza jest organizowana rokrocznie od 1981 r. Podczas imprezy organizowanej przez Dubai World Trade Centre, wystawcy będą mieli możliwość zaprezentować najbardziej zaawansowane projekty, a uczestnicy dowiedzieć się o innowacjach technologicznych m.in. z takich sektorów jak:

    VR/AR/MR
    IoT/Sensors
    Sztuczna inteligencja
    Data center
    Cloud
    Drukowanie w technologii 3D
    Hardware/Software
    Robotyka/Przemysł 4.0
    Smart cities
    BIG data
    Oprogramowanie dla przedsiębiorstw
    Smart home
    Bezpieczeństwo cybernetycznego
    Drony i UAV
    Transport przyszłości
 

Strona targów