TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Touroperatorzy z Ukrainy w Małopolsce

Touroperatorzy z Ukrainy w Małopolsce

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce do udziału w spotkaniu z touroperatorami z Ukrainy.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/zobacz/tytul/touroperatorzy_z_ukrainy_w_maopolsce

 

Warsztaty będą miały miejsce 31.01.2018 r. w Hotelu Prezydent w Krynicy-Zdroju (w godz. 14:30-19:00).
 

Mile widziane będą firmy prowadzące swoją działalność w obszarach turystyki: sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji, touroperatorzy), uzdrowiskowej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, kliniki, touroperatorzy), prowadzące usługi przewozowe dla grup turystycznych/biznesowych oraz przewodnicy, piloci - którzy pragną nawiązać współpracę z rynkiem ukraińskim.
 

Spotkanie odbędzie się w formie rozmów indywidualnych (stolikowych) co pozwoli na nawiązanie kontaktu z partnerami z Ukrainy.
Goście z Ukrainy to wyselekcjonowani touroperatorzy (8 przedstawicieli, 8 różnych firm).
 

Firmy zainteresowane udziałem zobowiązane są do wypełnienia i podpisania formularza oraz odesłania go na adres: malgorzatak@mot.krakow.pl do dnia 26.01.2018 r. 
 

Tylko kompletne uzupełniony dokument będzie uznany jako zgłoszenie. Potwierdzenie o udziale w warsztatach zostanie potwierdzone drogą mailową.

UWAGA: Ilość uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!