TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Małopolska Nagroda Gospodarcza 2017

Małopolska Nagroda Gospodarcza 2017

Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach: 1)    mały przedsiębiorca 2)    średni przedsiębiorca 3)    duży przedsiębiorca

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/zobacz/tytul/maopolska_nagroda_gospodarcza_2017

 

Małopolska Nagroda Gospodarcza jest przyznawana, jako uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego, którzy wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem  nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w naszym województwie.

Informacja o Małopolskiej Nagrodzie Gospodarczej

Warunki, jakie winni spełniać kandydaci określa Regulamin Małopolskiej Nagrody Gospodarczej.

Laureaci Nagrody otrzymują statuetkę Małopolskiej Nagrody Gospodarczej i mają prawo używać we wszelkich materiałach filmowych i reklamowych tytuł „ Laureat Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2017 w kategorii mały przedsiębiorca/średni przedsiębiorca/duży przedsiębiorca”.

Laureaci zostają zgłoszeni przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Nagrody Gospodarczej przyznawanej przez Prezydenta RP.

Warunkiem kandydowania jest złożenie wniosku o przyznanie Nagrody w wersji papierowej i elektronicznej, według wzoru stanowiącego załącznik do Regulaminu Małopolskiej Rady Nagrody Gospodarczej w terminie do 30 czerwca 2017 r.
Wnioski o przyznanie Nagrody należy przesłać pocztą w zamkniętej kopercie z dopiskiem:
„Małopolska Nagroda Gospodarcza 2017”

na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Rozwoju Gospodarczego
Ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków

lub składać w sekretariacie Departamentu Rozwoju Gospodarczego: III piętro, pokój 352 (decyduje data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego)
Osoba do kontaktu:
Patrycja Krasińska, tel. 12 63 03 225, e-mail: patrycja.krasinska@umwm.pl
www.malopolskie.pl
www.businessinmalopolska.pl

CeBiM, 08|05|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: