TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

KIG zaprasza na seminarium biznesowe

KIG zaprasza na seminarium biznesowe

Krajowa Izba Gospodarcza  zaprasza na seminarium biznesowe „Inicjatywa Pasa i Szlaku - rola Hongkongu. Możliwości pozyskiwania finansowania dla projektów infrastrukturalnych w Polsce”.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/zobacz/tytul/kig_zaprasza_na_seminarium_biznesowe

 

Seminarium odbędzie się 22 lutego 2018, w godz. 11- 14, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

Gospodarzem spotkania jest Krajowa Izba Gospodarcza (KIG). Jest ono współorganizowane przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) i Biuro Ekonomiczno-Handlowe Hongkongu w Berlinie (HKETO).  Poruszone zostaną na nim kwestie dotyczące realizacji inwestycji infrastrukturalnych wspólnie z chińskim partnerem biznesowym, eksportu do Chin i Hongkongu oraz praktycznych aspektów współpracy z Hongkongiem i Chinami.
 
Wszystkie szczegóły, wraz z programem i zasadami rejestracji zawarte są w zaproszeniu. Potwierdzenie udziału do 20 lutego 2018.