TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Jedziemy z małopolskimi ITC do Barcelony

Jedziemy z małopolskimi ITC do Barcelony

Centrum Business in Małopolska zaprasza firmy do wspólnego udziału w targach GSMA Mobile World Congress w Barcelonie (26 luty - 1 marca 2018)

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/zobacz/tytul/jedziemy_z_maopolskimi_itc_do_barcelony

 

Centrum Business in Małopolska zaprasza Państwa do wspólnego udziału w wydarzeniu. Oferujemy blisko 30 m2 powierzchni wystawienniczej wraz z profesjonalną zabudową oraz specjalnie przygotowaną strefę do indywidualnych rozmów biznesowych. Otrzymacie Państwo możliwość prezentacji swoich produktów, usług oraz materiałów promocyjnych, a także wsparcie specjalistów CeBiM. Czekają też na Państwa bezpłatne „wejściówki” na targi.

Przypominamy, że udział w wydarzeniu (oprócz kwestii logistyki, których koszty leżą po Państwa stronie) jest dla Państwa bezpłatny.
 

Zapraszamy do kontaktu:
Agnieszka Grabowska,
agnieszka.grabowska@marr.pl
tel: +48 12 620 91 47
 

GSMA Mobile World Congress to największe światowe targi telekomunikacyjne. Wydarzenie przyciąga co roku do Barcelony dziesiątki tysięcy firm z branż IT i nowych technologii, zgromadzonych w kompleksie biznesowo-handlowym Fira de Barcelona.
W tym roku, w dniach od 26 lutego do 1 marca ponad 2200 firm z całego świata zaprezentuje swoje produkty, weźmie udział w pokazach i konferencjach w 8 pawilonach zajmujących powierzchnię około 100 tys. m2.
 

W trakcie targów będą mieli Państwo okazję wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej (26-28 lutego). Giełda zostanie zorganizowana przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i odbędzie się w formie serii dwustronnych, umówionych wcześniej spotkań. Spotkania potrwają ok. 20 minut, a ich uczestnicy to przedstawiciele firm z różnych krajów działający w tej samej branży i poszukujący zagranicznych partnerów.
Szczegóły na temat giełdy
 

Zapraszamy do kontaktu!

cebim, 23.01.2017