TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

European Business and Investment Summit

European Business and Investment Summit

Weź udział w najbardziej prestiżowym szczycie biznesowo-inwestycyjnym Europy. Dołącz do liderów korporacyjnych, decydentów, światowych ekspertów, inwestorów zagranicznych, agencji inwestycyjnych i deweloperów z różnych regionów i krajów świata. Patronem wydarzenia jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego

 

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/zobacz/tytul/european_business_and_investment_summit

 

V edycja  European Business and Investment Summit to wiodące wydarzenie w zakresie biznesu zagranicznego mające na celu wymianę doświadczeń, wiedzy oraz strategii między uczestnikami.


Wzięcie udziału w wydarzeniu pozwala wypromować swój biznes oraz projekty na odbiorców z funduszy prywatnych, o różnych narodowościach, inwestorów, biznesmenów, konsultantów i finansistów.
 

Obecność na Konferencji jest doskonałą okazją, aby poznać najnowsze strategie rozwoju i trendy, uzyskać informacje na temat projektów oraz inwestycji od inwestorów, biznesmenów i polityków.
 

Dzięki funkcjonalnemu połączeniu z Internetem uczestnik ma możliwość nawiązania kontaktu z delegatami, kluczowymi udziałowcami, liderami w dziedzinie przemysłu i inwestycji z całego świata.
 

Konferencja European Business and Investment Summit 2018 jest ukierunkowana na międzynarodowych inwestorów szukających możliwości nawiązania bądź rozszerzenia swojej działalności biznesowej w UE, a także organizacje promujące rozwój ekonomiczny w Europie oraz agencje zajmujące się inwestycjami na terenie Europy.

Więcej o konferencji

Strona organizatorów