TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

CeBIT 2018 i giełda kooperacyjna

CeBIT 2018 i giełda kooperacyjna

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP zaprasza firmy, instytuty badawcze oraz inne podmioty działające w branży IT/ICT (big data, cloud computing, internet, aplikacje mobilne, business security, communication & network) do udziału w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2018 organizowanej podczas targów CeBIT, w dniach 12 - 15 czerwca 2018 r.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/zobacz/tytul/cebit_2018_i_gieda_kooperacyjna

 

Dla zainteresowanych, Centrum Business in Małopolska, tradycyjnie już przekaże darmowe bilety wstępu na targi (kontakt: piotr.radew@marr.pl)

Do udziału w giełdzie kooperacyjnej zapraszamy również potencjalnych nabywców usług ICT, przedstawicieli branży: motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, ochrony środowiska, spożywczej, maszynowej, chemicznej i kosmicznej.
 

JAK TO DZIAŁA ?
•    Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym  określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
•    Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
•    Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
•    W dniach 12 - 15 czerwca 2018 r. na stoisku D18 w hali 16, przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.
 

KOSZTY
Udział w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2018 wynosi 110 euro (+VAT) i obejmuje rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy, a także bilet wstępu na targi dla jednego przedstawiciela zarejestrowanej firmy. Transport i zakwaterowanie w trakcie trwania giełdy uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.
Opłata rejestracyjna dla firm które będą wystawcami w trakcie targów CeBIT 2018 wynosi 65 euro (+VAT)
Jeśli reprezentują Państwo takie branże jak motoryzacja, transport i logistyka, biotechnologia, farmaceutyka, ochrona środowiska, spożywcza, chemiczna, telekomunikacyjna, kosmiczna itp. i są Państwo zainteresowani zakupem usług IT od uczestników giełdy kooperacyjnej, rejestracja na wydarzenie jest BEZPŁATNA.
 

Uwaga ! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału lub wzięcia udziału, ale nie umówienia żadnych spotkań nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.
 

WAŻNE TERMINY
Rejestracja uczestników i profilu trwa od 15 lutego do 3 czerwca 2018 r.
Wybór partnerów do spotkań trwa od 1 maja do 4 czerwca 2018 r.
Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 12 - 15 czerwca 2018 r.
Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.
Dodatkowe pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej proszę kierować na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl