TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

A może kierunek Sudan?

A może kierunek Sudan?

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Sudanu, zaplanowanej w dniach 20 – 23 lipca 2018.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/zobacz/tytul/a_moe_kierunek_sudanij

 

Misję przygotowywana jest we współpracy z Ambasadą RP w Egipcie, (w której kompetencjach znajduje się Sudan), Ambasadą Sudanu w Berlinie oraz Federacją Sudańskich Izb Handlowo-Przemysłowych, a celem jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Sudanie.

W ramach programu misji przewidziana jest  organizacja Polsko- Sudańskiego Forum Biznesu, indywidualnych rozmów B2B z sudańskimi przedsiębiorcami jak i z przedstawicielami administracji rządowej, Federacji Sudańskich Izb Przemysłowo-Handlowych, Agencji  ds. Inwestycji  Zagranicznych oraz innych organizacji otoczenia biznesu.

W ramach w/w programu  KIG przygotowuje aktualnie  program merytoryczny oraz zajmuje się koordynacją obsługi logistycznej uczestników misji : przelot Warszawa – Chartum – Warszawa, transport lokalny, wizy, ubezpieczenie, pomoc  tłumaczeniowa w rozmowach B2B, zapewnia opiekę organizacyjną  oraz rezerwację hotelu w Chartumie – przy wsparciu Ambasady RP w Kairze. Koszty udziału w misji uczestnicy pokrywają ze środków własnych.

Licząc na Państwa  udział w powyższym przedsięwzięciu, prosimy o przesłanie wstępnego zgłoszenia uczestnictwa w misji przez formularz rejestracyjny, co umożliwi nam przekazanie Państwu w najbliższych dniach dalszych informacji organizacyjno-finansowych, związanych z udziałem w misji.

SUDAN, kraj liczący ok. 37 mln ludności, stwarza nowe możliwości dla firm poszukujących nowych, chłonnych rynków  dla swoich  maszyn, urządzeń, technologii, usług oraz produktów. Za sektory  perspektywiczne dla rozwoju gospodarki i handlu uważa się m. in.:  eksploatację  złóż ropy i gazu,  złota oraz innych minerałów, rolnictwo i przemysł rolno-spożywczy, przemysł   tekstylno-odzieżowy, energetykę, budownictwo oraz branże ICT.

Na rynku sudańskim istnieje duże zapotrzebowanie na następujące produkty i usługi:
 •Maszyny rolnicze  do uprawy i zbioru roślin;
•Maszyny dla przetwórstwa rolno spożywczego; 
•Maszyny do opakowań;
•Art. Spożywcze / w tym art. dla niemowląt;
•Maszyny dla przemysłu wydobywczego;
•Energetyka / w tym małe elektrownie;
•Utylizacja odpadów  w miastach;
•Artykuły medyczne i opatrunkowe;
•Sprzęt medyczny i  artykuły opatrunkowe, farmaceutyki.
 

W razie zapytań prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za realizację tego przedsięwzięcia:
Krajowa   Izba  Gospodarcza – Biuro  Współpracy z Zagranicą                                    
Agnieszka Salamończyk,
asalamonczyk@kig.pl,
tel. 22 630 97 73