logo

Z małopolskimi kosmetykami ruszamy do Dubaju

W maju rusza w Dubaju jedna z największych imprez targowych branży kosmetycznej. Centrum Business in Małopolska również tam będzie z ofertą naszej branży. Zapraszamy na targi Beautyworld Middle East, Dubaj/Zjednoczone Emiraty Arabskie, 8-10 maja 2018.

Bezpłatne spotkania informacyjne

Tradycyjnie już, w ramach przygotowania do targów  proponujemy udział w specjalnie zorganizowanych i oczywiście bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dotyczących warunków współpracy handlowej i prowadzenia działalności na Bliskim Wschodzie. Zapraszamy 10 kwietnia do Krakowskiego Parku Technologicznego (ul. Podole 60) i zachecamy do zgłaszania udziału

formularz

Targi w Dubaju – co oferujemy:
Centrum Business in Małopolska dysponować będzie na targach profesjonalnie zabudowaną powierzchnią wystawienniczą (blisko 30 m.kw.), którą oddajemy do dyspozycji firm z Małopolski. W jej ramach przewidujemy bezpłatnie:
•    Specjalną strefę B2B do prowadzenia rozmów handlowych
•    Opiekę tłumacza
•    Wsparcie specjalistów
•    Możliwość wystawienia na stoisku materiałów informacyjnych (katalogi, broszury). Materiały należy dostarczyć do naszego biura (ul. Podole 60, p. 323, 30-394 Kraków) najpóźniej do 10 kwietnia.;
•    bilety wstępu na targi
•    wpis o firmie w przygotowywanym wydawnictwie „ Kosmetyki, Wellness i Spa w Małopolsce”. (Prosimy przesyłać mailowo najpóźniej do 19 marca informacje o swojej działalności w języku angielskim lub polskim. Teksty, do 800 znaków ze spacjami będą tłumaczone lub weryfikowane przez profesjonalne biuro tłumaczeń).
•    Możliwość promowania swojej firmy na ekranie LCD na stoisku. Info (maks. 3 slajdy, format PowerPoint) w języku angielskim, należy wysłać do nas mailowo najpóźniej do dnia 13 kwietnia.

Kontakt:
Piotr Radew  tel. 12 620 91 42, piotr.radew@marr.pl   lub Anna Krzemień,  tel. 12 620 91 60, anna.krzemien@marr.pl 

O targach
Beautyworld Middle East  to największa impreza branżowa na Bliskim Wschodzie poświęcona produktom kosmetycznym. Prezentowane są najnowsze trendy obowiązujące w sektorze kosmetyków, wellness i spa oraz perfumerii. W 2017 roku targi odwiedziło 41 000 gości ze 56 krajów i zaprezentowało się 1568 wystawców z 59 państw, w tym wiele firm z Polski.  Wydarzenie organizowane jest od 22 lat; stanowi również doskonałą okazję do zaprezentowania oferty małopolskich uzdrowisk – także pod względem inwestycyjnym dla krajów Bliskiego Wschodu. 

Strona targów