TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy

XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy

W dniach 5-7 września 2017 r. trwa w Krynicy XXVII Forum Ekonomiczne. Jest to największe tego typu wydarzenie w tej części Europy - nie mogło zabraknąć na nim Centrum Business in Małopolska.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/xxvii-forum-ekonomiczne-w-krynicy

 

W tracie Forum stoiska firm, regionów, organizacji odwiedzane są nie tylko przez vipy polityczne i rekiny biznesu z pierwszych stron gazet, ale także przedstawiciele małych i średnich firm. Stoisko Małopolski odwiedzają także osoby planujące otworzyć swoją działaność w naszym województwie, w tym prężni zagraniczni inwestorzy.

Na naszym stoisku prezentujemy kompleksową ofertę dla inwestorów oraz eksporterów małopolskich produktów i usług. Zachęcamy także do turystycznych wizyt w naszym województwie, które słynie z gościnności oraz urokliwych miejsc wartych odwiedzenia.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Małopolski oraz do Centrum Business in Małopolska w Krakowie!

CeBiM, 06|09|2017
Aktualizacja: 12|09|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: