TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

WIŚNIOWSKI w strefie

WIŚNIOWSKI w strefie

Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydał zezwolenie na działalność w  specjalnej strefy ekonomicznej dla firmy WIŚNIOWSKI sp. z o.o. S.K.A.  – polskiego lidera w produkcji bram, drzwi i ogrodzeń.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/winiowski-w-strefie-

 

Wydanie zezwolenia było możliwe dzięki objęciu statusem strefy terenu należącego do inwestora. Rozporządzenie w tej sprawie weszło w życie 1- go lipca br.

Spółka WIŚNIOWSKI prowadząca działalność w Wielogłowach, będzie inwestować w ramach projektu specjalnej strefy ekonomicznej w rozbudowę fabryki oraz jej infrastrukturę, a także wyposażenie zakładu w nowe linie produkcyjne, które zwiększą moce przerobowe przedsiębiorstwa.

Marka Wiśniowski będąca obecnie światowym potentatem na rynku bram i ogrodzeń, została założona przez Andrzeja Wiśniowskiego w 1989 roku w Wielogłowach (gm. Chełmiec koło N. Sącza), gdzie nadal prowadzi działalność.  Obecnie firma zatrudnia blisko 1400 osób, a jej wysokiej jakości produkty są sprzedawane w 45 krajach. W ramach zezwolenia WIŚNIOWSKI zainwestuje minimum 140 mln zł, a rozbudowa i modernizacja fabryki pozwoli na utworzenie kolejnych co najmniej  80-ciu miejsc pracy.

Jest to 10. zezwolenie wydane przez zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego w tym roku oraz 246. wydane od początku istnienia krakowskiej strefy.

CeBiM, 17|08|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: