TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Warsztaty z touroperatorami z Hiszpanii - 19.09.2017 r.

Warsztaty z touroperatorami z Hiszpanii - 19.09.2017 r.

Warszaty odbędą się w związku z organizacją misji gospodarczej touroperatorów z Hiszpanii do Małopolski w dniach od 16.09 – 20.09.2017 roku, w ramach realizowanego przez MOT projektu "Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie Małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne".

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/warsztaty-z-touroperatorami-z-hiszpanii-19092017-r

 

Zapraszamy na spotkanie branżowe, które kierowane są do małopolskiej branży turystycznej - MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw) działających w obszarach turystyki sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji, touroperatorzy), turystyki uzdrowiskowo-medycznej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, kliniki, touroperatorzy) na terenie Małopolski.

Wierzymy, że Państwa znajomość branży umożliwi dotarcie do jak najszerszej liczby MŚP, a tym samym przyczyni się do lepszej promocji oferty gospodarczej regionu.

Poniżej garść informacji dla branży, o które przesłanie prosimy do lokalnych MŚP, wraz z zaproszeniem, które znajduję się w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje na temat spotkania:

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce, którzy prowadzą działalność w obszarach turystyki sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji, touroperatorzy), turystyki uzdrowiskowej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, touroperatorzy).

Goście z Hiszpanii to wyselekcjonowani touroperatorzy (8 Przedstawicieli z 8 różnych firm), którzy zajmują się turystyką sportowo-rekreacyjną i uzdrowiskową.

Podczas spotkania będziecie mogli Państwo nawiązać kontakt z partnerami z Hiszpanii podczas rozmów indywidualnych (tzw. rozmów stolikowych).

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w warsztatach liczymy na Państwa obecność, wierząc, że spotkanie przyczyni się do promocji Państwa oferty gospodarczej, a tym samym Małopolski oraz zwiększy Państwa aktywności za granicą.
Podmioty zainteresowane udziałem zobowiązane są do wypełnienia i podpisania FORMULARZA oraz odesłania go na adres: malgorzatak@mot.krakow.pl do dnia 14.09.2017 r. Potwierdzenie o udziale w warsztatach zostanie potwierdzone drogą mailową.

Ilość uczestników jest ograniczona do 30 firm, decyduje kolejność zgłoszeń.

*Dojazd do obiektu we własnym zakresie.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się pod numerem: (12) 422 16 11.

CeBiM, 12|09|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: