TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Warsztaty branżowe z touroperatorami ze Skandynawii - 29.09.2017 r.

Warsztaty branżowe z touroperatorami ze Skandynawii - 29.09.2017 r.

Warsztaty będą miały miejsce 29 wrzesnia 2017 r. (piątek) w "Szary Residence", ul. Parkurowa 1, 32-091 Michałowice w godz. 10:00-13:00

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/warsztaty-branowe-z-touroperatorami-ze-skandynawii-29092017-r

 

Zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce - prowadzący swoją działalność w obszarach turystyki: sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji, touroperatorzy), uzdrowiskowej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, kliniki, touroperatorzy), mile widziane również firmy prowadzące usługi przewozowe dla grup turystycznych/biznesowych oraz przewodnicy, piloci - którzy pragną nawiązać współpracę z rynkiem Skandynawskim.

Spotkanie odbędzie się w formie rozmów indywidualnych (stolikowych, nie trwających dłużej niż 10-15 min), co pozwoli na nawiązanie kontaktu z partnerami ze Skandynawii.

Goście ze Skandynawii to wyselekcjonowani touroperatorzy (10 przedstawicieli, 10 różnych firm). Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu i liczymy na Państwa obecność, wierząc, że spotkanie przyczyni się do promocji Państwa oferty gospodarczej, a tym samym Małopolski oraz zwiększy Państwa aktywności za granicą.

Podmioty zainteresowane udziałem prosimy o kontakt: malgorzatak@mot.krakow.pl do dnia 26.09.2017 r.

Potwierdzenie o udziale w warsztatach zostanie potwierdzone drogą mailową. Ilość uczestników jest ograniczona do 20 firm, decyduje kolejność zgłoszeń. *Dojazd do obiektu we własnym zakresie.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się pod numerem: (12) 422 16 11

CeBiM, 21|09|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: