TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

W KPT nie ma sezonu ogórkowego

W KPT nie ma sezonu ogórkowego

W ostatnich dniach zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydal dwa zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/w-kpt-nie-ma-sezonu-ogorkowego

 

Firma Pawbol Sp. z o.o. przeprowadzi reinwestycję w Zatorze. Spółka zdecydowała, że tym razem zainwestuje przynajmniej 6 mln zł oraz utworzy 5 nowych miejsc pracy. Nowy projekt przewiduje rozbudowę oraz wyposażenie zatorskiego zakładu. Produkujący osprzęt elektroinstalacyjny Pawbol, jest polską firmą rodzinną działającą od 1989 roku w Andrychowie oraz rozwijającą produkcję w Zatorze.

Drugie zezwolenie otrzymała spółka ECO – Technologia, która zainwestuje w Jędrzejowie. Powstanie tam kosztem 3 mln zł zakład produkujący instalacje odpylania spalin do kotłów, które są wykorzystywane przez polskie ciepłownie. Jest to pierwsze zezwolenie wydane przez KPT dla firmy inwestującej w podstrefie KPT w Jędrzejowie. ECO – Technologia Sp. z o.o. także utworzy przynajmniej 5 nowych miejsc pracy. KPT zauważa, że im bliżej otwarcia drogi S7, tym większe jest zainteresowanie ulokowaniem inwestycji w jędrzejowskiej podstrefie.

CeBiM, 20|07|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: