TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Turecki biznes w Warszawie

Turecki biznes w Warszawie

Grupa przedstawicieli tureckiego biznesu będzie towarzyszyć prezesowi Zrzeszenia Tureckich Izb Przemysłowo-Handlowych i Giełd (TOBB), który odwiedzi Warszawę 22 i 23 listopada.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/turecki-biznes-w-warszawie/

 

Prezesowi będzie towarzyszyła grupa przedstawicieli tureckiego biznesu, reprezentujących największe przedsiębiorstwa z sektorów, rokujących szerokie możliwości współpracy. Zrzeszenie Tureckich Izb Przemyslowo-Handlowych i Giełd to największa i najbardziej reprezentatywna organizacja gospodarcza i biznesowa w Turcji i jednocześnie nasz wieloletni partner.
W związku z tym, w dniu 23 listopada 2017 r. w siedzibie Krajowej izby Gospodarczej, Warszawa, ul. Trębacka 4, odbędzie się Roundtable Gospodarcze Polska – Turcja. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30.
Mając na uwadze niedawną wizytę w Polsce Prezydenta Republiki Tureckiej oraz stały rozwój współpracy gospodarczej i handlowej pomiędzy obydwu krajami,  zachęcamy do udziału w Roundtable z udziałem  Prezesa TOBB i towarzyszacej mu delegacji.

Program pobytu delegacji TOBB przygotowuje Biuro Współpracy z Zagranicą KIG

Maria Nowakowska, tel: 22- 6309783, e-mail: mnowakowska@kig.pl

Rejestracja online: REJESTRACJA