TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Trwa nabór polskich przedsiębiorstw związanych z ochroną klimatu

Trwa nabór polskich przedsiębiorstw związanych z ochroną klimatu

W związku z udziałem polskiej delegacji w Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu, która odbędzie się w Bonn (COP-23) w dniach 6-17 listopada 2017 r., MSZ prowadzi nabór polskich przedsiębiorstw zainteresowanych promocją własnych technologii i produktów podczas wydarzeń towarzyszących w/w konferencji.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/trwa-nabor-polskich-przedsibiorstw-zwizanych-z-ochron-klimatu

 

Wizyta Departamentu Współpracy Ekonomicznej MSZ RP z komponentem gospodarczym planowana jest na 14-16 listopada 2017 r. Jej celem jest zaprezentowanie oferty polskich spółek w zakresie szeroko rozumianych technologii i produktów przyjaznych środowisku. Dla przedsiębiorstw, które wezmą udział w misji oferujemy:
•    Udział w konferencji w charakterze obserwatorów, co oznacza możliwość wstępu do tzw. „strefy niebieskiej”, która nie jest dostępna dla sektora prywatnego rejestrującego się na COP-23 poza oficjalnym, rządowym kanałem.
•    Pomoc w organizacji spotkań z przedstawicielami oficjalnych delegacji państw, które obecne będą na COP-23, co stanowić będzie okazję do zaprezentowania własnej oferty zwłaszcza wobec przedstawicieli odległych geograficznie państw rozwijających się.
•    Transport z/na lotnisko pod warunkiem wybrania połączenia proponowanego poniżej:
Warszawa – Dusseldorf wylot 14 listopada (wtorek) o godz. 07:35
Dusseldorf – Warszawa powrót 16 listopada (czwartek) o godz. 19:45

Gorąco zachęcamy do udziału w misji na COP-23 w Bonn, gdyż stanowić to będzie doskonałą okazję do zaprezentowania osiągnięć w dziedzinie szeroko pojmowanych zielonych technologii i rozpoczęcia rozmów prowadzących do pozyskania kontraktów za granicą. Ma to tym większe znaczenie, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, iż udział w konferencji w Bonn będzie niewątpliwie okazją do właściwego przygotowania się pod względem promocyjnym do COP-24, który odbędzie się w Katowicach w 2018 r.

Ze względu na konieczność oficjalnego notyfikowania członków delegacji biznesowej do sekretariatu Ramowej Konwencji ws. Zmian Klimatu, uprzejmie proszę o jak najszybsze przekazywanie zgłoszeń z Państwa strony (do 29 września 2017 r. na deklarację uczestnictwa, do 6 października na podanie konkretnej osoby, która weźmie udział z Państwa strony).

Dla pierwszych 10 osób ze strony polskiego biznesu, które dokonają rezerwacji noclegu, nasza placówka w Kolonii wynegocjowała ofertę w Kranz Parkhotel, Mühlenstraße 32-44 w Siegburgu (tel.: +49 (0) 2241 / 547 – 446, faks: +49 (0) 2241 / 547 – 444, www.kranzparkhotel.de) za 155,00 EUR (pokój 1 os. ze śniadaniem). Stanowi to bardzo atrakcyjną cenę wziąwszy pod uwagę dużą liczbę uczestników konferencji COP-23, w związku z czym w/w hotel będzie trzymał te miejsca tylko do 29 września 2017 r. W celu dokonania rezerwacji, należy skontaktować się bezpośrednio z Panią Sabine Herkenhöner (sabine.herkenhoener@kranzparkhotel.de; info@kranzparkhotel.de), umieszczając w polu „do wiadomości” następujące adresy mailowe: przemyslaw.gembiak@msz.gov.pl  i tomasz.jamroz@msz.gov.pl) oraz  powołując się na uzgodniony kontyngent (keyword: COP23). Zapewnienie noclegu ze strony hotelu będzie możliwe poprzez dokonanie wpłaty lub zagwarantowanie uczynienia tego poprzez podanie danych karty kredytowej. Osoby, które nie znajdą się w pierwszej dziesiątce i/lub dokonają rezerwacji po tym terminie, a będą chciały wziąć udział w misji, zobowiązane są znaleźć nocleg we własnym zakresie.

Zgłoszenia zawierające informację w języku angielskim o Państwa przedsiębiorstwie oraz informacją, jakimi rynkami są Państwo potencjalnie zainteresowani prosimy przekazywać na następujący adres mailowy: tomasz.jamroz@msz.gov.pl.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z panem Tomaszem Jamrozem, radcą w Departamencie Współpracy Ekonomicznej (tel.: +4822 523 7994, e-mail: tomasz.jamroz@msz.gov.pl).

CeBiM, 20|09|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: