TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Targi Warsaw Food Expo 2017

Targi Warsaw Food Expo 2017

W dniach 1-3 czerwca 2017 w Centrum Targowo - Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się Targi  Żywności WARSAW FOOD EXPO 2017, na których zaprezentuje się około 200 wystawców.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/targi-warsaw-food-expo-2017

 

Na targach repzentowane będą firmy z branży spożywczej – producenci i dystrybutorzy żywności z kraju i zagranicy przedstawią szereg nowości produktowych i praktyczne możliwości ich zastosowania w żywieniu ludzi w obiektach gastronomicznych i gospodarstwach domowych.

Planowane w Ptak Warsaw Expo, święto polskiej żywności, będzie wydarzeniem towarzyszącym polskiej prezydencji w Grupie Wyszehradzkiej, najważniejszym ugrupowaniu współpracy regionalnej w Europie Środkowej. Nasze wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W zamierzeniu chcemy zaprezentować potęgę polskiego przemysłu rolno – spożywczego , hitów eksportowych tej branży i ułatwić tym samym dotarcie z ofertą polskich producentów żywności na rynki takich krajów jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria Słowenia.

W ramach targów Warsaw Food Expo 2017 przewidujemy dla wystawców następujące strefy:
Strefa Mięsa (mięso i jego przetwory)
Strefa Mleka (mleko i jego przetwory)
Strefa Owoców i Warzyw (owoce i warzywa oraz ich przetwory)
Strefa Piekarsko-Cukiernicza (produkty piekarskie i cukiernicze)
Strefa Koncentratów Spożywczych (kawa, herbata, oleje, przyprawy)
Strefa Żywności Regionalnej ( Polska i Europa)
Strefa BIO Żywności
Strefa Miodu (miód i produkty pszczelarskie)
Strefa Grillowania (strefa na zewnątrz hali)
Strefa Alkoholi (wino, piwo, cydr, alkohole mocne)
Strefa Restauracji Narodowych
Strefa Pokazów Kulinarnych (pokazy prowadzone przez znanych szefów kuchni)
Strefa Edukacyjna (szkolenia i konkursy kelnerskie, pokazy i konkursy  kulinarne)

Do odwiedzenia naszych targów zapraszamy m.in. dyrektorów i specjalistów ds. zakupów z sieci handlowych i hurtowni spożywczych, przedstawicieli działów zakupów środków spożywczych, właścicieli i menedżerów restauracji, hoteli, barów, kawiarni, obiektów żywienia zbiorowego, szefów kuchni i kucharzy, technologów żywności, techników i pracowników działów technologii spożywczych.

Targi  Żywności WARSAW FOOD EXPO 2017 to też miejsce gdzie spotkają Państwo blogerów kulinarnych, dietetyków, studentów wyższych uczelni kształcących się w zakresie żywności i żywienia, uczniów szkół gastronomicznych i ich nauczycieli (w specjalnie wydzielonej strefie edukacyjnej) oraz osoby, które są zainteresowane zakupem żywności wysokiej jakości, dbają o prawidłowe żywienie swoich rodzin, a także tych, dla których gotowanie to pasja.

Targi  Żywności WARSAW FOOD EXPO 2017 są promowane również poza granicami Polski, m.in. Poprzez Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji działające przy Ambasadach Polski w takich krajach jak m.in.: Niemcy, Słowacja, Czechy, Ukraina, Rosja, Białoruś, Litwa, Dania, Holandia, Chiny, Japonia, USA.
Targi  Żywności WARSAW FOOD EXPO 2017, to szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych krajowych i zagranicznych, a także utrwalenie pozycji na rynku w Polsce.

Na targach będzie zorganizowana strefa spotkań biznesowych, planowane jest przybycie misji gospodarczej z Tajlandii i Chin oraz grupy zakupowe z takich krajów jak: Francja, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Bułgaria, Rumunia, Białoruś, Ukraina. Dodatkowo do odwiedzenia targów zapraszamy właścicieli sklepów, sieci handlowe oraz klientów z branży HoReCa.

Szanowni Państwo, proponujemy powierzchnię niezabudowaną 100 m2 w Strefie Regiony Polski nieodpłatnie. Koszty jakie Państwo ponoszą to: podstawowa zabudowa 70 zł netto/m2, która obejmuje: Ściany w systemie OCTANORM z fryzem, wysokość 2,5 m, numer stoiska i napis na fryzie do 20 znaków, szara wykładzina, prąd 230V 2kW, kosza śmieci, oświetlenie(1 punkt świetlny na każde 3 m2 stoiska), lada, stół , 2 krzesła. Opłata rejestracyjna 200 zł netto, która zawiera: identyfikatory wystawców, karty parkingowe, 100 podwójnych zaproszeń na targi dla każdej z Państwa firm.

Centrum Targowo – Kongresowe Ptak Warsaw Expo: to największy tego typu ośrodek w Europie Środkowej. Powstał z myślą o organizacji targów, wystaw, kongresów, konferencji oraz eventów komercyjnych.  6 nowoczesnych hal o łącznej powierzchni 143 tys. m2, 15tys. miejsc parkingowych, świetny dojazd: 10 minut od Lotniska Okęcie, 15 minut z centrum Warszawy.

Więcej na www.warsawexpo.eu

Planowana powierzchnia wystawiennicza Targów Żywności WARSAW FOOD EXPO 2017 – to ok. 28 000 m2.

Osoba do kontaktu:
Karolina Kalinowska
Key Account Manager
k.kalinowska@warsawexpo.eu
+48 513 902 958

CeBiM, 27|03|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: