TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Strefa jest także dla małych firm

Strefa jest także dla małych firm

Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydał 9. w tym roku zezwolenie na działalność w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/strefa-jest-take-dla-maych-firm

 

Z takich zezwoleń cieszymy się najbardziej. Otrzymuje je młoda, innowacyjna, prężnie rozwijająca się krakowska spółka - mówi Wojciech Przybylski, prezes zarządu KPT.

W KPT właściciele spółki znajdą, poza pomocą publiczną, także twórcze środowisko, sprzyjające rozwijaniu innowacyjnych projektów – dodaje Przybylski.

Inwestycja tej spółki może być przykładem dla innych firm tego typu, które mogą korzystać ze zwolnień podatkowych przysługujących firmom inwestującym na terenie strefy.

Appliscale będzie realizowała swój nowy projekt w podstrefie w Czyżynach, w budynku Krakowskiego Parku Technologicznego. Spółka będzie korzystała z pomocy publicznej z tytułu utworzenia co najmniej 10 nowych miejsc pracy. Zainwestuje także ponad 400 tys. zł.

CeBiM, 1|08|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: