TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Stoisko informacyjne WPHI Helsinki na targach „Subcontracting”, Tampere, 26-28 września 2017 r.

Stoisko informacyjne WPHI Helsinki na targach „Subcontracting”, Tampere, 26-28 września 2017 r.

W dniach 26-28 września br. w miejscowości Tampere w Finlandii odbędą się międzynarodowe targi podwykonawców „Subcontracting”, na których WPHI Ambasady RP w Helsinkach organizuje stoisko informacyjne, a także seminarium „Poland, Your Business Partner”.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/stoisko-informacyjne-wphi-helsinki-na-targach-subcontracting-tampere-2628-wrzenia-2017-r

 

Targi są jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w krajach nordyckich. Targi skierowane są do firm poszukujących podwykonawców m.in. z branży metalowej, gumowej, tworzyw sztucznych, oraz do przedsiębiorców prezentujących np. procesy produkcji, komponenty, surowce i własne usługi. W ubiegłorocznej edycji w targach wzięło udział blisko 1000 podwykonawców z 20 krajów, a liczba odwiedzających targi  przekroczyła 17 000 osób.

Na stoisku WPHI zaprezentujemy broszury informacyjne polskich przedsiębiorców i instytucji. Zachęcamy polskie firmy do udziału w imprezie w ramach naszego stoiska, jak również do przesłania materiałów promocyjno-reklamowych w języku angielskim.

Dla zainteresowanych przedsiębiorców istnieje także możliwość zaprezentowania firmy jak i jej oferty w trakcie seminarium "Poland, Your Business Partner".
 
Strona organizatora targów: https://www.alihankinta.fi/en/

Kontakt
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji
Ambasady RP w Helsinkach
Risto Rytin tie 7
00570 Helsinki
www.finland.trade.gov.pl
e-mail: helsinki@trade.gov.pl

CeBiM, 19|06|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: