TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Staże z obsługi inwestora zagranicznego

Staże z obsługi inwestora zagranicznego

W dniach 12-13 września 2017 r. (wtorek, środa) Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje staż dla pracowników Centrów i Biur Obsługi Inwestora, Specjalnych Stref Ekonomicznych, Parków Przemysłowo - Technologicznych oraz przedstawicieli Jednostek Samorządowych.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/stae-z-obsugi-inwestora-zagranicznego

 

elem organizacji stażu jest pokazanie jak przebiega proces obsługi inwestora zagranicznego w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Stażyści mają szansę poznać przykłady projektów inwestycyjnych, którymi zajmowała się Agencja, bądź będących w trakcie realizacji. Zagadnienia te zostaną przedstawione przez pracowników merytorycznych departamentów pracujących na rzecz obsługi projektów inwestycyjnych - Departamentu Inwestycji Zagranicznych i Departamentu Rozwoju Gospodarczego, a także przez pracowników departamentu wspomagającego - Departamentu Promocji Gospodarczej. W trakcie stażu omówione zostaną też zasady współpracy COI - Agencja.

Szkolenie odbędzie się w Centrum Prasowym, w siedzibie Agencji przy ul. Bagatela 12 w Warszawie.

Przybliżony czas trwania stażu:
12 września (wtorek) – godz. 11:00 - 15:30
13 września (środa) – godz. 9:00 - 14:00

Szczegółowy program stażu zostanie przesłany do zgłoszonych uczestników po potwierdzeniu nazwisk wszystkich prelegentów.

Prosimy o zgłaszanie nazwisk zainteresowanych osób, wraz z tytułem stanowiska oraz kontaktem na adres:  karolina.costa@paiz.gov.pl najpóźniej do końca lipca br. (t.: +48 22 334 98 70, kom.: +48 600 400 831)

Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby, które uczestniczyły już w poprzednich stażach, a nadal są adresatami tej wiadomości, proszone są o przekazanie jej treści do osób zainteresowanych uczestnictwem w stażu.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, Agencja nie zapewnia noclegu, transportu ani wyżywienia. Ponadto planowane są jeszcze staże w połowie października i pod koniec listopada.

CeBiM, 13|07|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: