TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Spotkanie z przedstawicielami Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce

Spotkanie z przedstawicielami Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce

W pierwszym dniu muzułmańskiego Nowego Roku (1440 hidżry) w Centrum Business in Małopolska odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z udziałem przedstawicieli Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA) w Polsce.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/spotkanie-z-przedstawicielami-ambasady-zjednoczonych-emiratow-arabskich-w-polsce

 

W imieniu Ambasadora Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Krakowa przyjechała Pani Sawsan Alalawi, Chargé d'affaires Ambasady wraz z towarzyszącymi jej pracownikami: Panem Nebrasem Al-Masny i Karoliną Pogorzelską. Niecodziennych gości przywitał w CeBiM Pan Tomasz Latocha, Wiceprezes Zarządu MARR S.A.  W swoim wystąpieniu Pani Sawsan Alalawi omówiła zagadnienia związane z relacjami gospodarczymi pomiędzy Polską a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.

W czasie spotkania nie zabrakło również głosów eksperckich. Pani Małgorzata Panek-Kasińska, reprezentująca targi GITEX w Polsce, została zaproszona na spotkanie przez Ambasadę ZEA, aby przedstawić temat targów GITEX jako platformy nawiązywania relacji w branży IT i możliwości pozyskania nowych kontaktów biznesowych. Dr Łukasz Fyderek, Dyrektor ds. Badań w East Analytics, zaprezentował przedsiębiorcom dwa tematy – pierwszy – związany z segmentacją rynku IT w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i drugi – dotyczący aspektów kulturowych prowadzenia biznesu w ZEA.

Spotkanie skierowane było w sposób szczególny do małopolskich przedsiębiorców z branży ICT tuż przed rozpoczynającymi się w Dubaju targami GITEX Technology Week (14-18 października 2018r.).

Źródło: CeBIM