TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Spotkanie B2B z firmami tajwańskimi

Spotkanie B2B z firmami tajwańskimi

TPVIA (Taiwan Photovoltaic Industry Association) i Industrial Technology Research Institute (Taiwan) zorganizowały wizytę w Polsce firm tajwańskich.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/spotkanie-b2b-z-firmami-tajwaskimi/

 

Wizyta delegacji z Tajwanu to wydarzenie, które stanowi okazję do nawiązania kontaktów i potencjalnej współpracy z tajwańskimi firmami z branży fotowoltaicznej.

Udział w spotkaniu B2B potwierdziło 10 największych tajwańskich firm  - zobacz listę -  zainteresowanych rozpoczęciem działalności na rynkach zagranicznych. Uczestnicy delegacji to firmy z branży fotowoltaicznej, poszukujące polskich firm zajmujących się inżynierią fotowoltaiczną, firmach produkujących komponenty fotowoltaiczne działających w obszarze instalacji paneli fotowoltaicznych, autobusach elektrycznych, firmach samochodowych (samochody elektryczne).

Spotkania z firmami odbędą się 14 czerwca 2018 r. w budynku Krakowskiego Parku Technologicznego, ul. Podole 60, 31-394 Kraków, sala: Show room, w godzinach 10:00-12:00.
 
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o dokonywanie zgłoszeń w terminie do dnia
12 czerwca 2018 r., poprzez wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego
na adres: magdalena.maciejewska-gebis@umwm.pl.