TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Spotkania B2B z przedsiębiorcami z Kazachstanu i Kirgizji

Spotkania B2B z przedsiębiorcami z Kazachstanu i Kirgizji

20 listopada 2017 r. zapraszamy małopolskich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu z przedsiębiorcami z Kazachstanu i Kirgizji w Centrum Business in Małopolska.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/spotkania-b2b-z-przedsibiorcami-z-kazachstanu-i-kirgizji-/

 

Wizyta delegacji biznesowej z Azji Środkowej to niepowtarzalne wydarzenie, które stanowi wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów i potencjalnej współpracy z firmami z branży budowlanej, produkcji maszyn, meblarskiej, logistycznej, turystycznej oraz chemii gospodarczej i detergentów.

Spotkanie jest bezpłatne!

Udział w spotkaniu potwierdziło 8 firm kazachstańskich i kirgiskich, zainteresowanych rozpoczęciem współpracy handlowej w Małopolsce.

Niezależnie czy poszukują Państwo partnera handlowego, są zainteresowani udzieleniem wsparcia technologicznego czy planują inwestować na tamtejszych rynkach, podczas spotkań z delegacją z Kazachstanu i Kirgizji znajdą Państwo partnera do rozmów. Dla efektywności rozmów i Państwa komfortu spotkania przyjmą dogodną formułę B2B.

Spotkania z firmami odbędą się 20 listopada 2017 r. w Centrum Business in Małopolska (Krakowski Park Technologiczny, ul. Podole 60, godz. 14.00).

Osoby zainteresowane udziałem w sesji B2B prosimy o kontakt z Centrum Business in Małopolska, tel.: 12 620 91 41 lub 12 620 91 43.

Branże oraz oczekiwania biznesowe:

Transport i logistyka

Firma poszukuje partnerów do współpracy przy obsłudze logistycznej obszaru obejmującego Kazachstan – Kaliningrad – kraje bałtyckie – Europa.

Obróbka kamienia, brukarstwo – produkcja i sprzedaż, głównie granitu.

Firma poszukuje partnerów do współpracy
w zakresie obróbki  i cięcia kamienia (granit, marmur, trawertyn) oraz firm budowlanych.

Branża budowlana, specjalizująca się
w innowacyjnych rozwiązaniach mieszkaniowych i komunalnych.

Firma aktualnie poszukuje możliwości współpracy,
w kontekście specjalistycznego sprzętu odśnieżającego.

Branża budowlana

Firma poszukująca najnowszych technologii, zainteresowana współpracą w zakresie inwestycji
w nieruchomości zarówno w Polsce, jak i w Kirgistanie.

Branża budowlana

Firma poszukuje możliwości współpracy w zakresie: budownictwa, materiałów budowlanych, płyt, klatek schodowych, bloków fundamentowych, produkcji betonu, kształtek, obróbki kamienia, konstrukcji  żelbetowych i betonowych.

Branża turystyczna

Poszukują partnerów zainteresowanych otwarciem w Polsce ich przedstawicielstwa i organizacją podróży zarówno do Polski, jak i Kirgistanu.

Branża turystyczna

Poszukują partnerów zainteresowanych otwarciem przedstawicielstwa w Kirgistanie, zajmującego się sprzedażą biletów lotniczych.

Branża turystyczna

Firma poszukuje partnera z doświadczeniem, specjalizującego się w usługach hotelarskich na międzynarodowym poziomie. Firma oferuje przyjmowanie gości z Polski (pełna obsługa).

Branża wyposażenia restauracji, hoteli, kawiarni.

Poszukują współpracy przy sprzedaży wyposażenia.

Branża targowo-wystawiennicza

Firma zainteresowana partnerstwem przy organizacji międzynarodowych wystaw i targów oraz wspólnym poszukiwaniem klientów zainteresowanych udziałem w imprezach.

Branża targowo-wystawiennicza

Firma zainteresowana współorganizacją spotkań biznesowych, imprez targowych.

Branża meblarska

Firma poszukuje partnerów zajmujących się produkcją frontów meblarskich, elementów dekoracyjnych oraz innych elementów do produkcji mebli.

Branża kontroli pomiarów (elektryczne przyrządy pomiarowe, wodomierze i liczniki ciepła)

Firma zainteresowana partnerstwem przy produkcji tego rodzaju urządzeń dla branży rolniczej, energetycznej oraz nieruchomości i usług komunalnych.

Branża pomiarowa, liczniki ciepła, energii elektrycznej oraz wody

Firma zainteresowana zakupem tego rodzaju urządzeń oraz urządzeń do weryfikacji pomiarów.

Branża środków czystości i chemii gospodarczej

Poszukują możliwości zakupu produktów do usług sprzątania i czyszczenia oraz sprzętu czyszczącego, także do myjni samochodowych.

Branża reklamowa

Firma poszukuje możliwości zakupu gadżetów reklamowych z nadrukami lub z możliwością zrobienia takiego nadruku samodzielnie.

Branża kosmetyczna

Poszukiwany partner do współpracy. Firma proponuje kosmetyki i produkty kosmetologiczne do twarzy i ciała.

 

 

CeBiM, 16/10/2017