TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Seminarium nt. możliwości biznesowych w krajach Sojuszu Pacyfiku

Seminarium nt. możliwości biznesowych w krajach Sojuszu Pacyfiku

Krajowa Izba Gospodarcza wraz Departamentem Ameryki MSZ organizuje w dniu 20 czerwca 2017 r. seminarium biznesowe pt. "Sojusz Pacyfiku - gospodarcze wyzwanie dla Polski". Państwami Sojuszu Pacyfiku są: Meksyku, Kolumbii, Peru oraz Chile.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/seminarium-nt-moliwoci-biznesowych-w-krajach-sojuszu-pacyfiku

 

Współpraca z Sojuszem Pacyfiku jest jednym z priorytetów Rządu RP wobec Ameryki Łacińskiej, a połowa obrotów handlowych Polski z regionem przypada właśnie na państwa Sojuszu. Od 2015 r. Polska posiada status obserwatora w ww. ugrupowaniu, deklarując  współpracę w takich obszarach jak: internacjonalizacja małych i średnich przedsiębiorstw oraz innowacyjność. Krajowa Izba Gospodarcza od lat promuje możliwości biznesowe na rynkach Ameryki Łacińskiej.

Seminarium skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw, zainteresowanych eksportem i inwestycjami w krajach Sojuszu Pacyfiku. Wśród panelistów znajdują się przedstawiciele sektora rządowego, biznesowego, dyplomaci i eksperci z krajów SP. Szczegółowy program znajdą Państwo w załączeniu.

Seminarium jest objęte Honorowym Patronatem Ministra Spraw Zagranicznych.

program (projekt) Sojusz Pacyfiku

Więcej informacji udziela Krajowa Izba Gospodarcza:
ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa, tel. 22 630 96 01, e-mail: kig@kig.pl

CeBiM, 1|06|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: