TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Rusza nabór do udziału Hannover Messe 2018

Rusza nabór do udziału Hannover Messe 2018

Przedsiębiorco! Reprezentujesz sektor nowych technologii? Zgłoś udział w stoisku narodowym na tegorocznych targach Hannover Messe.Będziesz mógł nieodpłatnie skorzystać z dedykowanej Twojej firmie przestrzeni wystawienniczej. Spiesz się, nabór trwa do 6 kwietnia!

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/rusza-nabor-do-udziau-hannover-messe-2018/

 

szczegóły i rejestracja

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych - Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. Co roku odwiedza je ponad 220 000 zwiedzających, w tym 70 000 gości z zagranicy, a swoje oferty przedstawia w 26 halach 6 500 wystawców z ponad 70 krajów.

Mottem przewodnim tegorocznej edycji targów Hannover Messe będzie „Energize tommorow”. Przedsiębiorstwa z całego świata przedstawią swoje najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej i informatyki oraz energetyki, jak również nowe technologie ekologiczne, techniki napędów, sposoby dostaw dla przemysłu, technologie i usługi produkcyjne oraz osiągnięcia badawczo-rozwojowe.

Targi Hannover Messe 2018 potrwają od 23. do 27. kwietnia. Podczas zeszłorocznej edycji partnerem narodowym była Polska, w tym roku w tej roli wystąpi Meksyk.

źródło: Portal Promocji Eksportu