TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Raport: Energetyka alternatywna w Rep. Kazachstanu

Raport: Energetyka alternatywna w Rep. Kazachstanu

Przedstawiamy Państwu najnowszy i najbardziej bieżący raport dot. energetyki alternatywnej i tematów z nią związanych w Republice Kazachstanu, którego gospodarka cechuje się wysoką energochłonnością. Rynek ten jest bacznie obserwowany przez inwestorów.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/raport-energetyka-alternatywna-w-rep-kazachstanu

 

Raport jest interesujący nie tylko z perspektywy potencjału rynku dla małopolskich inwestorów, ale także przede wszystkim łączy się odbywającą się w 2017 r. w Astanie wystawie EXPO 2017 - której motywem przewodnim jest energetyka przyszłości. Warto nadmienić, że Kazachstan, jako pierwszy kraj w Azji Centralnej opracował strategię przechodzenia do gospodarki o niskim zużyciu węgla i stopniowym zastępowaniu go przez OZE (odnawialne źródła energii).

Kazachowie bardzo liczą nie tylko na poprawę jakości środowiska, ale przede wszystkim realne oszczędności ekonomiczne. Władze Kazachstanu bardzo aktywnie wspierają tę gałąź gospodarki, m.in. poprzez dobrowolne podjęcie się w 2009 r. i realizację porozumień z Kioto w zakresie obowiązku obniżenia emisji gazów cieplarnianych.

Więcej informacji i ciekawostek przeczytać można w RAPORT.

CeBiM, 3|08|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: