TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Power up your business – jesień 2018

Power up your business – jesień 2018

Centrum Business in Małopolska planuje na jesieni tego roku kolejne przedsięwzięcia wspierające Państwa działalność, przede wszystkim w kontekście eksportu.  

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/power-up-your-business-jesie-2018/

 

Na przełomie września i października 2018 roku, wraz z Polską Agencją Informacji i Handlu oraz Polsko – Azerbejdżańską Izbą Handlowo – Przemysłową organizujemy misję przedsiębiorców do Azerbejdżanu. Misja odbędzie się m.in. z okazji otwarcia w czerwcu tego roku Zagranicznego Biura Handlowego w Baku. Organizatorzy kładą nacisk przede wszystkim na organizacje bezpośrednich spotkań biznesowych.  Szczególnym uznaniem cieszyć się będzie oferta polskich firm z branży medycznej, kosmetycznej, rolno-spożywczej, IT oraz odzieżowej.
Prosimy zatem o informacje z Państwa strony o zamiarze uczestnictwa w przedsięwzięciu. Szybka reakcja z Państwa strony pozwoli nam zorganizować wydarzenie, tak by przyniosło najwięcej korzyści i efektów.
 

Tradycyjnie, przed misją handlową zaprosimy Państwa na bezpłatne spotkanie informacyjne, z udziałem ekspertów, którzy zainteresowanym firmom zaprezentują kwestie prawne, proceduralne oraz obyczajowe na temat wymiany gospodarczej z Azerbejdżanem.
Prosimy o wstępne zgłaszanie chęci uczestnictwa w tych warsztatach.

W październiku CeBiM planuje z kolei zaprosić Państwa na spotkania B2B z firmami z Ukrainy, w ramach handlowej misji przyjazdowej do Krakowa. W związku z tym zwracamy się z pytaniem o Państwa zainteresowanie przeprowadzeniem spotkania informacyjnego na temat rynku ukraińskiego. Alternatywą tematyczną jest szkolenie z warunków prowadzenia wymiany handlowej w Niemczech.
Prosimy o zadeklarowanie zainteresowania jednym z proponowanych krajów.

Będziemy wdzięczni za wszystkie opinie i sugestie z Państwa strony oraz kontakt w sprawie powyższych propozycji.
 

Katarzyna.matoga@marr.pl;        Tel: +48 12 620 91 41