logo

Polsko-Koreańskie Forum Współpracy Biznesowej 2017

Dążąc do dalszego rozwoju współpracy gospodarczej między Republiką Korei a Polską, Koreańska Agencja Promocji Handlu i Inwestycji (KOTRA) organizuje Forum poświęcone tematyce handlu oraz inwestycji. Wydarzenie odbędzie się 29 czerwca 2017 r. w Warszawie.

Polsko-Koreańskie Forum Współpracy Biznesowej 2017 odbywa się w ramach Korea EXPO 2017 (29-30 czerwca 2017 r., Pałac Kultury i Nauki), podczas którego blisko 70 koreańskich firm zaprezentuje swoje produkty, a także weźmie udział w indywidualnych spotkaniach biznesowych z polskimi przedsiębiorcami. Więcej informacji na temat wydarzenia dostępne jest na stronie internetowej: www.koreaexpo2017.kotra.pl.

Zapraszamy Państwa do udziału w Forum, a także w ceremonii otwarcia Korea EXPO 2017. Ceremonia otwarcia odbędzie w Pałacu Kultury i Nauki (wejście od ul. Marszałkowskiej) w godz. 11:30-12:00.

Wstępny program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy.

W ramach wydarzenia zapraszamy również na uroczystą kolację, w której wezmą udział koreańscy wystawcy, przedstawiciele biznesu oraz administracji publicznej z różnych krajów (godz. 18:00, hotel InterContinental).

Osobom, które nie mają możliwości udziału w kolacji oferujemy lunch - vouchery na posiłek w hotelu InterContinental w godz. 12:00-15:00 będą przekazywane podczas rejestracji uczestników na Forum.

CeBiM, 9|06|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: