logo

Polskie stoisko na Mobile World Congress 2018, Barcelona 26 lutego - 1 marca

Enterprise Europe Network zaprasza polskie firmy z branży ICT do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas największych międzynarodowych targów technologii mobilnych.

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT wśród zagranicznych odbiorców. Niezależnie od tego, czy firma jest indywidualnym wystawcą czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w wydarzeniu. 

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:
- prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.)
- wyświetlanie materiałów audiowizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.)
- skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.
 
Informujemy, że podczas targów Mobile World Congress, sieć Enterprise Europe Network zorganizuje giełdę kooperacyjną do udziału w której serdecznie zapraszamy. Wkrótce pojawi się więcej informacji o tym wydarzeniu.
 
Strona wydarzenia: https://www.mobileworldcongress.com
 
Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas Mobile World Congress 2018, piszcie na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl
 
Źródło: Ośrodek Enterprise Europe Network
22 listopada 2017
 
Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.