TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Polska-Salwador: spotkanie biznesowe dotyczące możliwości biznesowych i inwestycyjnych

Polska-Salwador: spotkanie biznesowe dotyczące możliwości biznesowych i inwestycyjnych

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej serdecznie zapraszamy małopolskich przedsiębiorców do udziału w pierwszym spotkaniu biznesowym Polska – Salwador.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/polskasalwador-spotkanie-biznesowe-dotyczce-moliwoci-biznesowych-i-inwestycyjnych/

 

Konferencja pn. „Możliwości biznesowe i inwestycyjne w Republice Salwadoru” odbędzie się w Warszawie 22 listopada 2017 r. (środa), godz. 14:00, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej ( ul. Trębacka 4).

Jak informuje Krajowa Izba Gospodarcza,  spotkanie organizowane jest z okazji wizyty w Polsce Ministra Spraw Zagranicznych Republiki Salwadoru Pana Hugo Martineza i stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z możliwościami handlowymi i inwestycyjnymi Salwadoru.

Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie dotyczące struktury rynku oraz możliwości biznesowych i inwestycyjnych. Ponadto zostaną przedstawione udogodnienia, z których mogą skorzystać inwestujące przedsiębiorstwa (m.in.: o zwolnieniu z podatku dochodowego, z podatków miejskich i z ceł importowych). Co więcej przedstawiona zostanie  informacja związana z planem rozwoju odnawialnych źródeł energii Salwadoru oraz sektory gospodarki o dużym potencjale dla nowych przedsiębiorstw (m.in.: przemysł włókienniczy, przemysł farmaceutyczny, produkcja lekka, lotnictwo,  produkcja rolno-spożywcza, turystyka).

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o REJESTRACJĘ ONLINE

Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim i hiszpańskim ( z zapewnionym tłumaczeniem symultanicznym).

Szczegółowe informacje: Monika Sasiak, Krajowa Izba Gospodarcza, tel. 22 630 97 23.
 

Źródło, Krajowa Izba Gospodarcza, 14/11/2017