TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Polska na Bio International Convention

Polska na Bio International Convention

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje polskie stoisko informacyjno – promocyjne na jednym z najważniejszych wydarzeń sektora biotechnologii i farmaceutyki na świecie – Bio International Convention.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/polska-na-bio-international-convention/

 

W związku z realizacją Branżowego Programu Promocji  „Biotechnologia i farmaceutyka”,  PAIH zaprasza zainteresowane firmy do bezpłatnego skorzystania z możliwości promowania swoich usług i produktów na Bio International Convention w Bostonie (4 – 7 czerwca 2018).
 

Organizatorzy do 16 maja czekają na materiały (katalogi, ulotki) do dystrybucji na stoisku, które należy dostarczyć na adres: Polska Agencja Inwestycji i Handlu, ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa, z dopiskiem Branżowe Programy Promocji_ Targi Boston, zaś do 31 maja można przekazywać materiały audiowizualne (do wyświetlania na stoisku).  W razie pytań, należy kontaktować się telefonicznie: 22 3349878 lub e-mailowo: biotech@paih.gov.pl

Tegoroczne Bio International Convention odbędzie się już po raz 25. A w ramach wydarzenia przewidywany jest udział blisko 2 tysięcy reprezentantów czołowych firm z branży.
 

Więcej o Bio International Convention