TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

PHILOGIC w strefie

PHILOGIC w strefie

Kolejny przykład malej firmy, która skorzysta ze zwolnień podatkowych inwestując w strefie. PHILOGIC Sp. z o.o. zainwestuje w Chrzanowie niemal 3 mln zł oraz utworzy 6 nowych miejsc pracy.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/philogic-w-strefie

 

Pomoc publiczna, którą uzyska, polegająca na niezapłaceniu w kolejnych latach podatku dochodowego CIT, wyniesie ok. 1,6 mln zł. Dla małej firmy to ogromna ulga, która przyczyni się do dalszego rozwoju tej założonej w 2011 roku firmy.

Specjalnością PHILOGIC jest budowa maszyn i linii montażowych. Spółka nie tylko produkuje, ale także projektuje i montuje urządzenia oraz integruje oprogramowanie stanowisk i linii produkcyjnych. PHILOGIC dokonuje również modyfikacji istniejących maszyn, co pozwala zwiększyć wydajność, poprawić jakość oraz dostosować urządzenia do nowych produktów.

Inwestycja tej spółki w strefie jest doskonałym przykładem dla innych małych firm, dla których mechanizm specjalnej strefy ekonomicznej okazuje się być doskonałym narzędziem wsparcia rozwoju.

CeBiM, 30|08|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: