TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Misja polityczno-gospodarcza do Kolumbii.

Misja polityczno-gospodarcza do Kolumbii.

Odbędzie się ona w dniach 17-20 października 2017 r. w Bogocie i Medellin. Komisja Europejska organizuje misję polityczno-gospodarczą  do Kolumbii, pod przewodnictwem Dyrektora Generalnego Dyrekcji Generalnej ds. Środowiska Daniela Calleja, w której wezmą udział m.in. przedstawiciele europejskich przedsiębiorstw.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/misja-politycznogospodarcza-do-kolumbii

 

W programie misji przewidziane są spotkania z kolumbijskimi politykami oraz przedsiębiorcami, których tematyka będzie dotyczyć możliwości wspierania współpracy w dziedzinie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Obszarami szczególnego zainteresowania będą:
- gospodarka obiegowa
- efektywne gospodarowanie zasobami i zrównoważone wykorzystanie zasobów naturalnych
- innowacje ekologiczne
- produkty chemiczne
- gospodarka odpadami komunalnymi
- gospodarka wodna
- oszczędzanie energii
- bioróżnorodność

Zainteresowane  firmy mogą uzyskać szczegółową informację na temat misji oraz zarejestrować swój udział pod adresem: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/CEMColombia2017

CeBiM, 21|06|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: