TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Misja gospodarcza do Kazachstanu

Misja gospodarcza do Kazachstanu

W dniach 14-17 października 2014 r. planowana jest misja gospodarcza do Kazachstanu, do udziału w której zachęcane są  firmy zainteresowane rozwojem biznesu na tamtejszym rynku w sektorze rolnym.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/misja-gospodarcza-do-kazachstanu

 

Omówione zostaną sprawy związane z rozszerzeniem współpracy w dziedzinie rolnictwa oraz określeniem kierunku dla średnio- i długotrwałego partnerstwa. Podczas spotkania z kierownictwem Ministerstwa Rolnictwa Kazachstanu w formacie B2B, zostaną poruszone takie kwestie jak: przetwórstwo, produkcja, stworzenie centrów logistycznych itp. Misja ta będzie skupiać się przede wszystkim  na  realizacji projektów w ramach projektu pilotażowego KZ-EURO-PL dotyczącego rozwoju rolno-przemysłowego klastra na podstawie platformy w Obwodzie Akmolińskim oraz na otwarcie platform dla polskich i europejskich firm w Astanie i Obwodzie Akmolińskim.

Osobami kontaktowymi do spraw organizacyjnych są:
- Tatyana Sukhotina, kom. +48 508 694 493, kzeuropl@gmail.com (Ambasada Kazachstanu w Polsce)
- Krzysztof Jachimczyk, kom. +48 664 038 538, kredo@pra.waw.pl  (Rada do Spraw Współpracy Gospodarczej Kazachstan-Polska)
 

7 października 2014