TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Misja Gospodarcza do Iranu: Teheran, Tebriz

Misja Gospodarcza do Iranu: Teheran, Tebriz

Krajowa Izba Gospodarcza  we  współpracy z Irańską Izbą Handlu, Przemysłu, Górnictwa i Rolnictwa oraz Polsko-Irańską Izbą Gospodarczą przy wsparciu Ambasady RP w Teheranie i Ambasady Iranu w Polsce, organizuje kolejną misję gospodarczą do Iranu (Teheran, Tebriz) w terminie 8 – 11 grudnia 2017.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/misja-gospodarcza-do-iranu-teheran-tebriz/

 

Dlaczego Iran?
Iran w ostanim czasie, po zniesieniu sankcji gospodarczych, stał się jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie. Zniesienie sankcji znacząco ożywiło wymianę handlową między Polska a Iranem. Rynek irański to 80 milionów konsumentów i ogromne zapotrzebowanie na dobra konsumpcyjne, kraj po okresie sankcji wymaga nowych technologii, dużych  inwestycji  infrastrukturalnych,  budząc  zainteresowanie  przedsiębiorców  z  całego świata. Z takiej szansy mogą skorzystać również polskie firmy. „Polska ma bardzo dobą opinię w Iranie”, podkreśla w swoich wypowiedziach Vahid Tahery, prezes Polsko - Irańskiej Izby Gospodarczej. „Dla Irańczyków Polska to drugie Niemcy. Kraj wysokich technologii”.

Krajowa Izba Gospodarcza od wielu lat (również w okresie nałożonych sankcji) wspiera polskie firmy w kontaktach z Iranem organzując misje gospodarcze, spotkania B2B, udzial w targach i wystawach. Spotkania bezpośrednie na miejscu w Iranie dają gwarancję poznania realnych partnerów w ich naturalnym środowisku biznesowym.

Misja  do  Teheranu  i  Tebrizu  w  dniach  8  –  11  grudnia  2017  r.  będzie  kolejną  szansą  na indywidulane spotkania z wybranymi partnerami irańskimi. Jak dobieramy partnerow dla uczestników  misji?  Dobór  partnerów irańskich  dla  polskich  firm  odbywa  się  we  współpracy z  naszymi  partnerami  –  izbami  z  Teheraniu  i  Tebrizu  oraz  we  wspólpracy  z  Ambasada  RP w  Teheranie.  Na  podstawie  wypelnionych  przez  Państwa  Company  Profile  i  zainteresowań odnosnie wspólpracy w Iranie, dobierani są i zapraszani partnerzy irańscy.

W  programie  pobytu  misji  w  Iranie  zaplanowane  są  dwa  Fora  Gospodarcze  w  Teheranie i w Tebrizie (Prowincja Wschodni Azerbejdżan) oraz spotkania b2b miedzy polskimi  a irańskimi przedsiębiorcami. Misja jest kontynuacją spotkań, które zostały zapoczatkowane podczas wizyty delegacji z irańskiej prowincji Wschodniego Azerbejdżanu w lutym 2017 r. w Polsce.
Azerbejdżan Wschodni to jedna z 31 prowincji Iranu zlokalizowana na północnym zachodzie kraju, zamieszkana przez ponad 3 miliony mieszkańców. Gospodarka prowincji to głównie przemysł
wytwórczy obejmujący produkcję maszyn, pojazdów, chemikaliów i materiałów petrochemicznych,
cementu, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, sprzętu gospodarstwa domowego, wyrobów włókienniczych i skóry, rzemiosła i farmaceutyków.

Krajowa Izba Gospodarcza zapewnia w ramach misji program merytoryczny, w tym:
- przygotowanie Forów Gospodarczych w Teheranie (9 grudnia) i Tebrizie (10 grudnia)
- organizację spotkań B2B z potencjalnymi partnerami biznesowymi
- organizację spotkań z lokalnymi instytucjami rządowymi; samorzadowymi
- wsparcie oraz obecność przedstawicieli KIG podczas trwania misji;


Koszt udziału w Misji wynosi: 6 980 PLN netto + 23% VAT i obejmuje:
- przelot w klasie ekonomicznej Warszawa - Teheran - Warszawa
- transfery lotnisko - hotel - lotnisko w Teheranie
- transfery miedzy Teheranem a Tebrizem, transfery lokalne na miejscu w Iranie
- ubezpieczenie podróżne
- wizę do Iranu
- przygotowanie materiałów promocyjno-informacyjnych dla z partnerów z Iranu
- program towarzyszący.

Rezerwacja hotelowa dla całej grupy zostanie dokonana przez organizatora misji, natomiast opłata za hotel będzie dokonywana na miejscu bezpośrednio przez uczestników misji (koszt noclegu podamy po wyborze hotelu i wynegocjowaniu stawek).
 

Z uwagi na harmonogram przygotowań: w tym procedury wizowe, zainteresowanych udziałem w
Misji, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia REJESTRACJA ONLINE  najpóźniej do dnia
10 listopada 2017 r.

Kontakt:
Maria Nowakowska – tel 22 6309783, mnowakowska@kig.pl Agnieszka Salamończyk - tel: 22 6309773, asalamonczyk@kig.pl Elżbieta Wojtas – tel: 22 6309752, ewojtas@kig.pl