TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Misja do Korei Płd.

Misja do Korei Płd.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje o możliwości wzięcia udziału w  II połowie października br. (ok. 16-20), w komponencie gospodarczym misji do Republiki Korei.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/misja-do-korei-pd

 

Propozycja kierowana jest przede wszystkim do firm/instytucji z sektora tzw. zielonych technologii oraz branży gier.

Niemniej, w przypadku zainteresowania ze strony firm/instytucji z innego sektora gospodarki, bądź samorządów i innych instytucji planujących podjęcie współpracy partnerskiej ze swoimi odpowiednikami, MSZ jest gotowe porozmawiać o możliwościach ich uczestnictwa w misji.

Głównym elementem komponentu gospodarczego misji będzie organizowane przez polską Ambasadę w Seulu, wydarzenie promocyjne (seminarium/forum biznesowe). W jego trakcie polscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich technologii/produktów oraz rozmów B2B. Placówka ułatwi także nawiązanie kontaktów biznesowych z partnerami na miejscu.
Uczestnicy misji pokrywają koszty przelotu i zakwaterowania na miejscu ze środków własnych.

W przypadku Państwa zainteresowania udziałem w misji, uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 14 września br. do końca dnia na adres przemyslaw.bobak@msz.gov.pl.

W razie jakichkolwiek zapytań w sprawie tego przedsięwzięcia prosimy o kontakt z Panem Przemysławem Bobakiem (przemyslaw.bobak@msz.gov.pl, tel. +22 523 8152) – pracownikiem Departamentu Współpracy Ekonomicznej.

CeBiM, 7|09|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: