logo

Misja do Japonii dla firm i klastrów z branży ICT, Tokio, 8-11 maja 2018 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP, w imieniu EUJCIC (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation), zaprasza do udziału w misji organizowanej dla MŚP i klastrów branży ICT. 

Wydarzenie kierowane jest do firm i klastrów specjalizujących się w takich dziedzinach, jak sztuczna inteligencja, IoT, Fintech, Big Data, robotyka i cyberbezpieczeństwo.

Program misji obejmie m. in. udział w targach Japan IT Week w Tokio oraz w wydarzeniach kooperacyjnych.

Uczestnicy misji będą mogli skorzystać ze stoiska organizowanego na ww. targach przez EUJCIC oraz usług tłumaczeniowych i materiałów promocyjnych zapewnionych przez organizatorów.
 
Celem misji jest przede wszystkim wzmocnienie współpracy miedzy Japonią a krajami UE oraz ułatwienie firmom europejskim ekspansję na tamtejszy rynek poprzez nawiązanie kontaktów biznesowych i technologicznych.
 
Szczegóły na temat misji
 
Termin składania aplikacji mija 22 lutego 2018 r.
 
Odpowiedzi na pytania udziela Diane Lula, d.lula@eu-japan.eu
 
UWAGA! Na targach Japan IT Week 2018 (edycja wiosenna), w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT, zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Jeśli chcielibyście skorzystać z możliwości promocji produktów/usług na stoisku, piszcie na adres magdalena_zwolinska@parp.gov.pl
 
Źródło: Enterprise Europe Network

31 stycznia 2018