TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Międzynarodowe targi przemysłu drzewnego i meblarskiego

Międzynarodowe targi przemysłu drzewnego i meblarskiego

W dniach 19-22 września 2017 r. w Jekaterynburgu odbędą się międzynarodowe targi przemysłu drzewnego i meblarskiego LESPROM-URAL oraz EXPOMEBEL-URAL.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/midzynarodowe-targi-przemysu-drzewnego-i-meblarskiego

 

Tematyka imprezy obejmuje m.in. następujące zagadnienia:
- meble (miękkie, kuchenne, dziecięce, segmentowe, biurowe, do sypialni, szkolne, meble HORECA itp.),
- akcesoria meblowe,
- maszyny i urządzenia do produkcji mebli,
- wystrój i aranżacja wnętrz,
- maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego,
- domy drewniane,
- biomasa drewniana.

Równolegle odbędzie się również wystawa AQUAPROM-URAL (maszyny i technologie kanalizacyjne, wentylacyjne, grzewcze, chłodnicze, klimatyzacyjne, oczyszczania wody i powietrza, itp.).

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji zorganizuje własne stoisko informacyjne na powyższej imprezie. Stoisko może być wykorzystane jako punkt kontaktowy dla odwiedzających targi polskich przedsiębiorców oraz miejsce spotkań z potencjalnymi kontrahentami rosyjskimi jak również jako miejsce prezentowania materiałów informacyjnych polskich firm z branży.

W związku z powyższym zachęcamy do nadsyłania materiałów promocyjnych w j. rosyjskim (katalogów, folderów, ulotek, CD), które będziemy rozpowszechniać z naszego stoiska. W razie zainteresowania prosimy przekazywać powyższe materiały na adres biura Polsko-Rosyjskiej Izby Handlowo-Przemysłowej - ul. Zimna 2, lok. 2, 00-138 Warszawa do 25 sierpnia br. (z zaznaczeniem nazwy targów na paczce).

Informacje o ofercie Państwa firmy można przesyłać również w wersji elektronicznej (1-2 strony) wraz z logiem na moscow@trade.gov.pl. Oferta zostanie umieszczona w drukowanym katalogu ofert firm polskich oraz na płycie CD, które będą rozpowszechniane na stoisku naszego Wydziału.
Informacje szczegółowe o wystawie: http://en.grandexpoural.com

Osoba kontaktowa:
Zbigniew Ekiert,
I Sekretarz, WPHI Moskwa
VoIP: (22) 490-97-45
tel.: +7 (495) 231-16-11
e-mail: moscow@trade.gov.pl
https://russia.trade.gov.pl/

CeBiM, 10|07|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: