logo

Międzynarodowa giełda kooperacyjna podczas targów CES, 7-11 stycznia 2018 r., Las Vegas, USA

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału przy okazji największych na świecie targów elektroniki i nowych technologii Consumer Electronics Show. 

Udział w giełdzie kooperacyjnej oraz w towarzyszących jej licznych panelach dyskusyjnych to doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a także zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą elektroniczną  dzięki udziałowi w odbywających się równolegle targach CES. Targi CES to również doskonała okazja dla start-upów by zaistnieć ze swoim produktem.

 
DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA?
Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży elektronicznej, ze szczególnym uwzględnieniem następujących sektorów:
- oprogramowanie
- hardware
- druk 3D
- gry komputerowe
- zdrowie i biotech
- robotyka
- media cyfrowe,
- układy sensoryczne
- fitness i sport
- inteligentny dom
- obrazy cyfrowe
- tworzenie treści i dystrybucja
- sprzęt i komunikacja bezprzewodowa.
 
JAK TO DZIAŁA?
Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
7-11 stycznia 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowane 30-minutowe spotkania z wybranymi uczestnikami giełdy.
Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.
 
KOSZTY
Udział w giełdzie kooperacyjnej odbywającej się w ramach CES wynosi 700 USD. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.
 
W ramach opłaty rejestracyjnej uczestnikom  przysługuje:
- Bilet wstępu na targi CES, seminaria, giełdę kooperacyjną
- Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej
- Indywidualny harmonogram spotkań
- Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy
- Udział w targach wystawienniczych CES 2018 (7-11 stycznia 2018 r.)
- Udział w panelach dyskusyjnych, prezentacjach.
 
Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.
 
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!
Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://www.b2match.eu/eaec-ces2018
 
Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!
 
Liczba miejsc jest ograniczona.
 
Dodatkowe pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej proszę kierować na adres: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl
 
Źródło: Ośrodek Enterprise Europe Network
17 listopada 2017
 
Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.