logo

Małopolskie Forum Obsługi Inwestora

4 października, w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Małopolskiego Forum Obsługi Inwestora.

Wydarzenie  organizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, w ramach projektu Business in Małopolska - Support and development for your company i połączone będzie z uroczystą Galą Małopolskiej Nagrody Gospodarczej.

Zobacz program

Forum skierowane jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, w tym zarządców Stref Aktywności Gospodarczej (SAG), instytucji otoczenia biznesu oraz ekspertów zewnętrznych zajmujących się obsługą inwestycji w regionie, a także do przedsiębiorców prowadzących swoje inwestycje na terenie Województwa Małopolskiego.


Z uwagi na zmieniające się uwarunkowania w zakresie funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych w Polsce temat dotyczący właśnie stref inwestycyjnych będzie wiodącym obszarem, wokół którego toczyć się będzie dyskusja podczas Forum.
W czasie trwania Gali Małopolskiej Nagrody Gospodarczej już po raz dziesiąty małopolskie firmy zostaną uhonorowane za swoje zasługi na rzecz rozwoju gospodarczego regionu przez Marszałka Województwa Małopolskiego w kategoriach Mały, Średni i Duży Przedsiębiorca.

Zapraszamy do wzięcia udziału.
Na zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: edyta.spyrczynska@umwm.pl