TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Małopolski przedsiębiorco! Zabierzemy cię na targi do Iranu.

Małopolski przedsiębiorco! Zabierzemy cię na targi do Iranu.

Do dyspozycji przestrzeń wystawiennicza, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i profesjonalna organizacja spotkań z potencjalnymi kontrahentami, pomoc tłumacza oraz porady w kwestii logistyki transportowej i noclegowej.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/maopolski-przedsibiorco!-zabierzemy-ci-na-targi-do-iranu

 

To wszystko oferuje Centrum Business in Małopolska organizując promocję potencjału gospodarczego regionu na międzynarodowych targach iFood w Iranie. Centrum Business in Małopolska już po raz trzeci zaprasza małopolskie firmy do wspólnej promocji gospodarczej. Tym razem, po udanych przedsięwzięciach w Kazachstanie i Niemczech,  CeBiM zaprasza do Meszhedu w Iranie na międzynarodowe targi iFood branży rolno-spożywczej, przetwórczej oraz energetycznej. Targi potrwają od 24 do 27 sierpnia 2017 roku, zaś 29 sierpnia, przy wsparciu Zagranicznego Biura Handlowego w Teheranie planujemy zorganizować osobne spotkanie biznesowe pomiędzy małopolskimi a irańskimi firmami.

Centrum Business in Małopolska dysponuje na targach specjalnie przygotowanym, 30 m. kw. stoiskiem,  gdzie oprócz promocji małopolskiego potencjału gospodarczego,  chcemy zaprezentować konkretne oferty usług i produktów z naszego regionu.

Zapraszamy Państwa do osobistego udziału w przygotowanej przez nas imprezie. Oferujemy przestrzeń do promocji,  wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych i profesjonalną organizację spotkań biznesowych na przestrzeni stoiska CeBiM, aby ułatwić komunikację otrzymacie Państwo wsparcie tłumacza. Każdy z małopolskich wystawców otrzyma bezpłatne bilety wstępu na targi. Niezależnie od tego, czy będą Państwo uczestniczyć z nami na targach, zachęcamy do przekazania CeBiM materiałów promocyjnych Państwa firm. Pokażemy je na stoisku, zarówno w formie papierowej, jak i multimedialnej. Na materiały (ulotki, broszury, katalogi, gadżety itp.) czekamy do 11 sierpnia. Prosimy o dostarczenie ich do naszego biura (ul. Podole 60, p. 323, 30-394 Kraków). Jeśli chcą Państwo zaprezentować swoją firmę w formie prezentacji multimedialnej wyświetlanej na ekranie LCD, również do 11 sierpnia prosimy o dostarczenie 3 slajdów w formacie PowerPoint na adres e-mail: katarzyna.matoga@marr.pl lub agnieszka.grabowska.praktyka@marr.pl. Zachęcamy do przygotowania materiałów w języku perskim lub/i angielskim. Doradzimy Państwu także w kwestiach logistyki (transport, noclegi itd.).

Małopolska po raz pierwszy i jako jedyny polski region zaprezentuje się w Iranie, który po zniesieniu międzynarodowych sankcji, w styczniu 2016 roku, intensywnie otwiera się na kontakty handlowe z resztą świata. Uwzględniając wielkość kraju (ponad 77 mln. mieszkańców) i fakt, że importuje 85% żywności, Iran staje się największym wyzwaniem dla eksportu polskich towarów. Meszhed, w którym odbędą się targi, to drugie co do wielkości miasto tego kraju (2,8 mln. mieszkańców). W ubiegłym roku, iFood zgromadziły ponad 200 wystawców i blisko 20 tysięcy zwiedzających.

ANKIETA

PRZYKŁADOWE KOSZTY

INFORMACJE O IRANIE

Wyjazd na targi iFood 2017 w Iranie organizowany jest w ramach realizacji projektu „Power up your Business in Małopolska” (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego 2014-2020, poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski).

CeBiM, 6|07|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: