TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Małopolska promuje się na targach medycznych w Kijowie

Małopolska promuje się na targach medycznych w Kijowie

Od 25 do 27 kwietnia z małopolską ofertą zapoznali się goście i uczestnicy Międzynarodowego Forum Medycznego w Kijowie.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/maopolska-promuje-si-na-targach-medycznych-w-kijowie

 

W ceremonii otwarcia wydarzenia wziął udział Wojciech Kozak, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, stojący na czele małopolskiej delegacji.

Zapraszam do zapoznania się z potencjałem i walorami naszych placówek medycznych. Jestem przekonany, że bogata oferta opieki medycznej i uzdrowiskowej w naszym regionie spotka się z państwa zainteresowaniem. Władze samorządu województwa od ponad 10 lat intensywnie wspierają rozwój tego rodzaju ośrodków, przede wszystkim współfinansując budowę, modernizację czy renowację infrastruktury ośrodków medycznych. Zapraszam zatem do Małopolski – mówił wicemarszałek podczas otwarcia Forum.

Udział Małopolski w Forum jest okazją do promocji potencjału gospodarczego regionu, ale także bezpośrednich rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi, w skład delegacji weszli m.in. przedstawiciele Ośrodka Rehabilitacji Narządu Ruchu „Krzeszowice” i Szpitala Żeromskiego.

Międzynarodowe Forum Medyczne jest największą imprezą wystawienniczą na Ukrainie, skierowaną do przedstawicieli z branży medycznej, farmaceutycznej oraz turystyki medycznej, zainteresowanych promocją swoich towarów i usług. W 2016 r. w Forum wzięło udział ponad 9 200 odwiedzających, zaś tegoroczna edycja zgromadziła ponad 400 wystawców z całego świata.

Odwiedzający Forum to w szczególności: szpitale, centra medyczno-rehabilitacyjne, departamenty zdrowia i polityki społecznej różnych szczebli (samorządowych i narodowych), centra zdrowia i urody, klastry turystyki medycznej oraz w szczególności pacjenci zainteresowani podjęciem leczenia poza granicami Ukrainy. Należy zaznaczyć, że rocznie ponad 130 tys. Ukraińców wyjeżdża do innych krajów, aby podjąć leczenie.

CeBiM, 28|04|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: