TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Małopolska na targach technologii cyfrowych Gitex Technology Week

Małopolska na targach technologii cyfrowych Gitex Technology Week

14 października rusza w Dubaju jedno z największych wydarzeń targowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Gitex Technology Week. Podczas tegorocznej, trzydziestej ósmej edycji tego wydarzenia, zaprezentowany zostanie w Dubaju potencjał gospodarczy naszego regionu i firm branży ICT.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/maopolska-na-targach-technologii-cyfrowych-gitex-technology-week

 

Targi Gitex są jedną z najbardziej prestiżowych imprez technologicznych na świecie, która co roku gromadzi inwestorów i przedsiębiorców z całego świata, umożliwiając wymianę informacji i doświadczeń na temat najnowszych technologii. Eksperci w dziedzinie IT jednogłośnie przyznają, że Gitex wyznacza trendy w branży nowych technologii, seminaria i konferencje umożliwiają prezentacje nowych rozwiązań, a targi nawiązanie obiecujących kontaktów biznesowych inwestorom i wystawcom z blisko 100 krajów świata.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego dysponować będzie na targach profesjonalnie zabudowaną powierzchnią wystawienniczą. Stoisko Małopolski (C2-30), znajdować się będzie w hali nr 2 na terenie wystawienniczym Dubai World Trade Center.

Podczas dni targowych (14-18 października), blisko 30metrowe stoisko regionu Małopolski, będzie miejscem spotkań i rozmów biznesowych. Pojawią się na nim przedstawiciele małopolskich firm (m.in. Airly, Benhauer, FCA, Grenton, Medapp, Miquido, Railwaymen, Synreise, Videofonika), którzy zawitają do biznesowej stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich z ofertą własnych produktów i usług.

Targi Gitex to świetna okazja do przedstawienia małopolskiego sektora branży ICT podczas seminarium promocyjnego (15 października, godz. 14.00, Dubai World Trade Centre, sala Al Ain J), organizowanego wspólnie z Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH w Dubaju. W czasie spotkania przewidziano prezentację firm i rozmowy w formule B2B z specjalnie dobranymi kontrahentami z Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z firmami naszego regionu, zapraszamy do odwiedzenia stoiska Małopolski podczas Gitex Technology Week, a także na seminarium.

Gdzie: Dubaj
Kiedy: 14-18 października
Jakie targi: Gitex Technology Week
Numer hali i stoiska: Hala 2, C2-30
 

Źródło: CeBiM