TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału przy okazji największych na świecie targów elektroniki i nowych technologii Consumer Electronics Show. 

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej serdecznie zapraszamy małopolskich przedsiębiorców do udziału w pierwszym spotkaniu biznesowym Polska – Salwador.

Grupa przedstawicieli tureckiego biznesu będzie towarzyszyć prezesowi Zrzeszenia Tureckich Izb Przemysłowo-Handlowych i Giełd (TOBB), który odwiedzi Warszawę 22 i 23 listopada.

Krajowa Izba Gospodarcza  we  współpracy z Irańską Izbą Handlu, Przemysłu, Górnictwa i Rolnictwa oraz Polsko-Irańską Izbą Gospodarczą przy wsparciu Ambasady RP w Teheranie i Ambasady Iranu w Polsce, organizuje kolejną misję gospodarczą do Iranu (Teheran, Tebriz) w terminie 8 – 11 grudnia 2017.

20 listopada 2017 r. zapraszamy małopolskich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu z przedsiębiorcami z Kazachstanu i Kirgizji w Centrum Business in Małopolska.

Bezpłatne spotkanie informacyjne. Jak rozpocząć działalność eksportową na tym rynku?  Jakich błędów się ustrzec? Co powinieneś wiedzieć?

Ostatnie lata to intensywny czas rozwoju branży kosmetycznej w Polsce

Krajowa  Izba  Gospodarcza organizuje misję gospodarczą do Egiptu (Kair) oraz Sudanu (Chartum) w terminie 28 listopada-3 grudnia 2017 r.

W ostatnim czasie Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej, opublikował interesujące dane dotyczące obecności inwestorów zagranicznych w Polsce. Jak wypada w tych zestawieniach nasz region? Zobaczcie sami.

Ruszył nabór do programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska