TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Ambasadą Meksyku w Polsce w dniu 20 marca 2018 r. organizuje spotkanie dotyczące możliwości działań biznesowych na rynku meksykańskim.

Ruszyły zgłoszenia do PowerUp! by InnoEnergy-czwartej edycji największego konkursu dla start-upów z sektora cleantech w Europie Środkowej. Konkurs stwarza ogromną szansę na rozwój biznesu oraz zaistnienie na rynku międzynarodowym.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Wydział Rozwoju Miasta UMK zapraszają krakowskie startupy do udziału w projekcie CERIecon Playpark realizowanym w ramach projektu CERIecon – „CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network.

Już 203 małopolskie specjały kulinarne trafiły dotychczas na listę produktów tradycyjnych, prowadzoną przez resort rolnictwa.

Przetargi dla polskich firm w ramach realizacji EXPO 2020 w Dubaju.

W dniach 5-6 maja 2018 w stolicy Belgii odbędą się targi pod nazwą BIO BEST. Targi to prezentacja produktów ekologicznych z sektora spożywczego, kosmetycznego, uprawy roślin, „ zielonej” turystyki i wyrobów rzemieślniczych.

Po raz kolejny małopolska pozycja na europejskim rynku inwestycyjnym znalazła uznanie autorów klasyfikacji pod nazwą „European Cities and Regions of the Future 2018/19".

Według badań przeprowadzonych przez Knight Frank, międzynarodową grupę doradczą, Kraków, z wynikiem 190 tys.m2, zajął w 2017 r. 1 miejsce w Polsce pod względem nowej podaży powierzchni biurowych wśród miast regionalnych.

Rozdajemy bezpłatnie „wejściówki” na Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe 2018

Krajowa Izba Gospodarcza  zaprasza na seminarium biznesowe „Inicjatywa Pasa i Szlaku - rola Hongkongu. Możliwości pozyskiwania finansowania dla projektów infrastrukturalnych w Polsce”.