TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Kraków Airport wraz z Partnerami zaprasza małopolskich przedsiębiorców do udziału w misji do Chicago, która odbędzie się w dniach 2.10–10.2017. Zgłoszenia tylko do 8 września!

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR w Warszawie i Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan zapraszają przedsiębiorstwa mikro, małe i średnie z Małopolski do udziału w dwudniowych warsztatach w temacie „Budowa strategii marki i przewagi konkurencyjnej pozycji na rynkach zagranicznych” 11 – 12 września 2017 r.

W dniach 26.09-28.09.2017 r. odbędą się w Małopolsce specjalistyczne spotkania informacyjne, które  przybliżą tematykę eksportową do Azerbejdżanu. Serdecznie zapraszamy!

Nabór wniosków o dofinansowanie trwa od dnia 30 września 2017 r. (dzień otwarcia naboru) do dnia 7 listopada 2017 r., do godziny 15:00.

Misja Gospodarcza do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 14-19 października 2017 roku. UWAGA! Rejestracja tylko do 8 września!!! Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Portugalską Izbę Gospodarczą w São Paulo (POR). To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku.

Kolejny przykład malej firmy, która skorzysta ze zwolnień podatkowych inwestując w strefie. PHILOGIC Sp. z o.o. zainwestuje w Chrzanowie niemal 3 mln zł oraz utworzy 6 nowych miejsc pracy.

...czyli po persku "Dzień dobry Polsko". Małopolska jako jedyna z Europy na targach w Iranie! Zapraszamy do czytania i oglądania naszej relacji!

Obecnie spółka zatrudnia w Krakowie ponad 2700. Kolejnych ponad trzystu pracowników zatrudni w ramach wydanego przez zarząd KPT – czwartego już – zezwolenia.

W ramach projektu „Krajowa Liga Innowacji” organizowane są specjalistyczne seminaria związane z projektem.

Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydał zezwolenie na działalność w  specjalnej strefy ekonomicznej dla firmy WIŚNIOWSKI sp. z o.o. S.K.A.  – polskiego lidera w produkcji bram, drzwi i ogrodzeń.