TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą pragnie zaprosić Państwa do udziału w Polsko- Armeńskim Forum Biznesu.
 
 

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP, w imieniu EUJCIC (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation), zaprasza do udziału w misji organizowanej dla MŚP i klastrów branży ICT. 

Małopolska, obok Mazowsza i Pomorza, nie odnotuje spadku liczby ludności do 2035 r., czego niestety, w mniejszym lub większym stopniu, doświadczą pozostałe polskie regiony.

Od 2014 roku działa Polska Agencja Kosmiczna, której zadaniem jest aktywnie wspierać polskie instytucje naukowe oraz przedsiębiorstwa prowadzące prace B+R w zakresie pozyskiwania funduszy na badania naukowe, badania przemysłowe oraz prace rozwojowe dotyczące  przestrzeni kosmicznej oraz rozwoju technologii kosmicznych.

Rusza trzecia edycja misji gospodarczej do São Paulo, organizowanej przez Polsko - Portugalską Izbę Gospodarcza. Misja odbędzie się między 7 a 13 kwietnia 2018 roku, zaś na zainteresowanych przedsiebiorców organizatorzy czekają do 15 lutego.

Małopolska na pierwszym miejscu pod względem wzrostu PKB per capita wśród wszystkich województw w latach 2012-2016 oraz na drugim miejscu pod względem wzrostu PKB w 2016 r.

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce do udziału w spotkaniu z touroperatorami z Ukrainy.

W rankingu amerykańskiego think tanku Milken Institute 20 samorządów Europy, których gospodarka rozwijała się najszybciej
w 2017 r., Małopolska zajęła 20 miejsce.

Centrum Business in Małopolska zaprasza firmy do wspólnego udziału w targach GSMA Mobile World Congress w Barcelonie
(26 luty - 1 marca 2018)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu planuje w lutym 4 wydarzenia związane z rynkiem chińskim i możliwościami jakie daje ten region w planowaniu inwestycji i eksportu.