TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

W dniach 7-9 kwietnia br. odbędą się w Rydze największe w regionie targi motoryzacyjne „Auto-Mechanika”. Już po raz dziesiąty do stolicy Łotwy przyjadą najwięksi producenci, serwisanci i użytkownicy sprzętu motoryzacyjnego.

Żeby spojrzeć na Kraków ze 102,5 m wysokości (27 kondygnacji) trzeba będzie udać się na dach najwyższego-najstarszego budynku biurowego w Krakowie - Unity Tower - który do końca 2019 r. zostanie wybudowany w miejsce niedokończonego biurowca NOT przy rondzie Mogilskim.

Krakowski Park Technologiczny wydał zezwolenie na działalność w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej Mabuchi Motor Poland sp. z o.o., spółce powołanej przez japoński koncern Mabuchi Motors dla potrzeb inwestycji w Polsce. Jest to równocześnie pierwsza inwestycja tej firmy w Europie.

Nowy Sącz, jako jedno z kilku mniejszych polskich miast otrzyma większe dofinansowanie unijne w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, monitorowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

W dniach od 24 do 28 kwietnia w Hanowerze, stolicy Dolnej Saksonii, odbędą się Międzynarodowe Targi Hannover Messe 2017. To jedne z największych na świecie i największe w Europie targi poświęcone tematyce przemysłowej.


 

W imieniu Polsko-Chińskiej Izby Inwestycyjnej zapraszamy małopolskich przedsiębiorców do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej. Odbędzie się ona 27 marca 2017 r. w Łodzi. 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zaprasza i zachęca do udziału polskie firmy w wydarzeniu  „Tydzień Energetyki Alternatywnej” (Alternative Energy Week), które odbędzie się w dniach  13-16 marca 2017 r. w Kijowie. 

Zbliża się kolejna edycja Digital Dragons – międzynarodowej konferencji profesjonalistów z branży gier. Krakowski Park Technologiczny – organizator konferencji – zaprasza młodych twórców do udziału w odbywającym się w ramach Digital Dragons konkursie Indie Showcase.

W dniach: 27 – 29 marca br. odbędzie się misja gospodarcza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w związku z udziałem w wydarzeniu Globalny Szczyt  Produkcji i Uprzemysłowienia w Abu Dhabi.

Uczelnia zyskuje kolejnego partnera do prowadzenia projektów badawczych spajających działania uczelni z potrzebami przemysłu.