TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Małopolska na targach innowacji zapewnia małopolskim firmom udział w międzynarodowych targach odbywających się w Polsce. Wybieramy wydarzenia branżowe o uznanej renomie, organizowane w największych centrach targowych w kraju.

Znana na całym świecie z produkcji  wyrobów cukierniczych spółka Wawel S.A., postanowiła zwiększyć moce produkcyjne zakładu działającego w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej.

Rząd stara się nie zapomnieć o dawaniu: proponuje ponad 2,5 mld zł wsparcia z funduszy UE dla  średniej wielkości miast. Informacja pojawia się w cieniu nowych koncepcji zarządzania programami operacyjnymi i zmian w ordynacji wyborczej do samorządów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Górniczych "MINING WEEK", które odbędą się w dniach 27-29 czerwca 2017 r. w Karagandzie w Kazachstanie. Na targach znajdować będzie się polskie stoisko narodowe.

Komisja Europejska uruchomiła portal, który ma za zadanie pomoc organizacjom reprezentującym producentów z różnych kategorii produktów rolno-spożywczych.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu w ramach programu GoChina rozpoczyna nabór na misję gospodarczą do Ningbo (Chiny) w dniach 8-12 czerwca 2017. China-CEEC Investment and Trade Expo 2017 to targi towarów eksportowych z państw Europy Środkowej i Wschodniej.

Stoisko może być wykorzystane jako punkt kontaktowy dla odwiedzających targi polskich przedsiębiorców oraz miejsce prezentowania własnych materiałów informacyjnych.

Udział Polski w Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017 to doskonała okazja do promocji polskich przedsiębiorców na tym perspektywicznym rynku.

Czy wiesz, że Niemcy to nasz główny partner handlowy? Firmy wchodząc na ten rynek popełniają często kardynalne błędy. Jak się ich ustrzec? Co powinieneś wiedzieć?

W ramach promocji polskich firm na rynku austriackim WPHI Wiedeń zdecydowało się uczestniczyć w branżowych targach IT-EXPO.at Fachmesse für Business Software, Security & Document Solutions, w dniach 31 maja - 1 czerwca 2017 w Wiedniu.