TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Centrum Business in Małopolska zaprasza firmy do wspólnego udziału w targach GSMA Mobile World Congress w Barcelonie
(26 luty - 1 marca 2018)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu planuje w lutym 4 wydarzenia związane z rynkiem chińskim i możliwościami jakie daje ten region w planowaniu inwestycji i eksportu.

31 stycznia w Warszawie rusza dwudniowe Polsko – Chińskie Forum Eksporterów. To pierwsza edycja wydarzenia.

Między 2012 a 2016 r. eksport polskich słodyczy wzrósł o prawie 80 proc.

Ministerstwo Rozwoju przygotowało listę 12 priorytetowych sektorów polskiej gospodarki.

Targi Ecobuild to największa impreza dla branży zrównoważonego budownictwa na świecie i są adresowane do firm reprezentujących rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach. 

Urząd Patentowy RP zaprasza do wzięcia udziału w cyklu międzynarodowych seminariów eksperckich tzw. „Roving Seminars” poświęconych ochronie własności intelektualnej za granicą,  które odbędą się na trzech polskich uczelniach w Krakowie, Gliwicach i we Wrocławiu.

Polscy przedsiębiorcy pobili rekord sprzedaży towarów na Ukrainę. 

Czy wiecie, że w Hiszpanii podmioty zagraniczne najczęściej działają za pośrednictwem filii lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Myślisz o eksporcie na Półwysep Iberyjski? Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wymiany gospodarczej na rynku hiszpańskim? To spotkanie jest dla Ciebie!

Mazowieckie pozostaje najatrakcyjniejszym województwem pod względem przedsięwzięć inwestycyjnych, w czołówce wyróżnionych przez raport Szkoły Głównej Handlowej regionów, znalazły się także dolnośląskie, śląskie, małopolskie i pomorskie.