TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego, kolektywnego stoiska WPHI Moskwa targach przemysłu stoczniowego Newa, które odbędą się w w Sankt Petersburgu w okresie 19-22 września 2017 r.

W dniach 12-13 września 2017 r. (wtorek, środa) Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje staż dla pracowników Centrów i Biur Obsługi Inwestora, Specjalnych Stref Ekonomicznych, Parków Przemysłowo - Technologicznych oraz przedstawicieli Jednostek Samorządowych.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców z Małopolski, przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, do udziału w misji gospodarczej do Astany (Kazachstan), organizowanej w związku z Międzynarodową Wystawą Astana EXPO 2017.

W dniach 19-22 września 2017 r. w Jekaterynburgu odbędą się międzynarodowe targi przemysłu drzewnego i meblarskiego LESPROM-URAL oraz EXPOMEBEL-URAL.

Do dyspozycji przestrzeń wystawiennicza, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i profesjonalna organizacja spotkań z potencjalnymi kontrahentami, pomoc tłumacza oraz porady w kwestii logistyki transportowej i noclegowej.

WPHI w Kolonii zaprasza Małych i Średnich Przedsiębiorców planujących rozpocząć działalność gospodarczą w Niemczech do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium.

Kazachstan posiada bogate zapasy zasobów naturalnych (ropa, gaz, węgiel, uran) i jest potęgą energetyczną. Kazachstan jest także eksporterem netto energii elektrycznej (północ Kazachstanu eksportuje energię do Rosji, natomiast południe kraju kupuje ją z Kyrgyzstanu i Uzbekistanu).

Z okazji wizyty delegacji z prowincji Hubei w Polsce zapraszamy Państwa do udziału w które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2017 w godz. 9:00 - 13:30 w hotelu Sheraton w Warszawie przy ul. Prusa 2.

Odbędzie się ona w dniach 17-20 października 2017 r. w Bogocie i Medellin. Komisja Europejska organizuje misję polityczno-gospodarczą  do Kolumbii, pod przewodnictwem Dyrektora Generalnego Dyrekcji Generalnej ds. Środowiska Daniela Calleja, w której wezmą udział m.in. przedstawiciele europejskich przedsiębiorstw.

Spotkania odbędą się w Nowym Sączu (27.06), Krakowie (28.06) oraz w Wadowicach (29.06). Udział jest bezpłatny, a specjaliści podpowiedzą i doradzą jak skutecznie eksportować i na co zwrócić uwagę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z Małopolski, a także przedstawicieli JST.