TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Mazowieckie pozostaje najatrakcyjniejszym województwem pod względem przedsięwzięć inwestycyjnych, w czołówce wyróżnionych przez raport Szkoły Głównej Handlowej regionów, znalazły się także dolnośląskie, śląskie, małopolskie i pomorskie.

W konkursie PAIH strona internetowa Centrum Business in Małopolska po raz kolejny uznana została za jedną z najbardziej przyjaznych dla inwestora zagranicznego.

Małopolska Organizacja Turystyczna w ramach projektu pn. „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne” ogłasza nabór do udziału w imprezach targowych, które będą realizowane w I półroczu 2018r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas targów.

W dniu 11.12.2017 r. w budynku Krakowskiego Parku Technologicznego odbyło się seminarium dla małopolskich firm na temat możliwości wejścia na rynek niemiecki „Potencjał i szanse rozwoju na rynku niemieckim - Hannover Messe, jako narzędzie pozyskania rynku”.

W celu zintensyfikowania działań w obszarze międzynarodowym  bank  uruchomił serwis Platforma Wsparcia Eksportu pełniący rolę zaplecza merytorycznego i analitycznego dla polskich firm w zakresie handlu zagranicznego.

Linia będzie przebiegać przez Warszawę a granicę polsko-białoruską, a także przez rejon Katowic i Krakowa a ośrodkami na Słowacji, Węgrzech i w Słowenii.

W ostatnim czasie Krakowski Park Technologiczny wydał dwa zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, to kolejny zagraniczny rynek, na którym małopolscy przedsiębiorcy mogą znaleźć kontrahentów.
6 grudnia zapraszamy firmy do udziału w spotkaniach biznesowych z przedsiębiorcami z ZEA.

Enterprise Europe Network zaprasza polskie firmy z branży ICT do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas największych międzynarodowych targów technologii mobilnych.