TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Zachęcamy do korzystania z finansowanej przez Komisję Europejską bezpłatnej platformy elektronicznej ELAN BIZ (European and Latin American Business Services and Innovation Network).

Jest to niepowtarzalne wydarzenie, które stanowi wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów i wieloletniej współpracy z chińskimi firmami z branży informatycznej, tekstylnej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, spożywczej, wytwórczej oraz wielu innych.

W chwili obecnej zarejestrowało się już kilkanaście firm po stronie holenderskiej zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniach z polskimi firmami.

W dniach 10-12 maja 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywała  się  dziewiąta edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego jednego z największych spotkań  biznesowych  w Europie Centralnej.

Do programu ukierunkowanego na rozwój młodych firm technologicznych zgłosiło się ponad 100 startupów. Wybrana dwunastka przez 3 miesiące będzie pracować w Krakowskim Parku Technologicznym z ekspertami i przedsiębiorcami nad „przyspieszeniem” swoich biznesów.

Przedstawiony będzie na nim synchrotron SOLARIS: wybudowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, pierwsze tego typu urządzenie badawcze w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach:
1)    mały przedsiębiorca
2)    średni przedsiębiorca
3)    duży przedsiębiorca

Od 25 do 27 kwietnia z małopolską ofertą zapoznali się goście i uczestnicy Międzynarodowego Forum Medycznego w Kijowie.

W dniach 24-28 kwietnia 2017 r na jednych z największych na świecie targach prezentujących technologie przemysłowe, urządzenia produkcyjne, maszyny i innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw pojawi się stoisko „Business in Małopolska”; przede wszystkim ma służyć firmom regionalnym, zainteresowanym międzynarodową ekspansją i nowymi kontaktami handlowymi.

Zaproszenie od Biotechnology Innovation Organization dla przedstawicieli Polski do udziału w Międzynarodowej Konwencji Biotechnologicznej, której tegoroczna edycja odbędzie się w San Diego w Kalifornii, w dniach 19-22 czerwca.