TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Stoisko może być wykorzystane jako punkt kontaktowy dla odwiedzających targi polskich przedsiębiorców oraz miejsce prezentowania własnych materiałów informacyjnych.

Udział Polski w Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017 to doskonała okazja do promocji polskich przedsiębiorców na tym perspektywicznym rynku.

Czy wiesz, że Niemcy to nasz główny partner handlowy? Firmy wchodząc na ten rynek popełniają często kardynalne błędy. Jak się ich ustrzec? Co powinieneś wiedzieć?

W ramach promocji polskich firm na rynku austriackim WPHI Wiedeń zdecydowało się uczestniczyć w branżowych targach IT-EXPO.at Fachmesse für Business Software, Security & Document Solutions, w dniach 31 maja - 1 czerwca 2017 w Wiedniu.

W dniach 1-3 czerwca 2017 w Centrum Targowo - Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się Targi  Żywności WARSAW FOOD EXPO 2017, na których zaprezentuje się około 200 wystawców.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza na misję gospodarczą do Chin, na targi China Yiwu Imported Commodities Fair, które odbędą się w dniach 6-9 maja 2017 roku. Są to targi wielobranżowe towarów importowanych, które są drugimi co do wielkości po słynnym wydarzeniu wystawienniczym w Kantonie.

Serdecznie zapraszamy na Seminarium „Doing Business in Portugal and Brazil” organizowane przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) i Honorowy Konsulat Brazylii w Krakowie.

Ambasada RP w Tbilisi organizuje dla polskich firm (udział na stoisku bezpłatny) stoisko informacyjne w głównej hali na międzynarodowych targach Caucasus Build oraz Agro Food Drink Tech Expo 2017.

W dniach 2-4 listopada 2016 r. Województwo Małopolskie promowane było na targach spożywczych i branży okołospożywczej WorldFood 2016 w Ałmaty w Kazachstanie.

W jednej z radiowych audycji prezesowi Związku Banków Polskich zadano proste pytanie: czy banki pomogą samorządom sięgnąć po środki finansowe z programów unijnych? Odpowiedź była o tyle oczywista, co zaskakująca w swoim rozwinięciu.