TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Zapraszamy do udziału w konkursie, który po raz pierwszy honoruje firmy, w szczególny sposób wyróżniające się innowacjami w swojej działalności gospodarczej, prowadzonej na terenie historycznie związanym z Centralnym Okręgiem Przemysłowym.

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Johannesburgu organizuje  Misję Gospodarczą do Namibii w dniach 3-10 października 2017 r.

Zapraszamy do udziału w Agroprzemysłowym Forum Inwestycyjnym "AgroInvest Forum Astana 2017", które odbędzie się 25 sierpnia 2017 r. w Astanie (Kazachstan).

Przedstawiamy Państwu najnowszy i najbardziej bieżący raport dot. energetyki alternatywnej i tematów z nią związanych w Republice Kazachstanu, którego gospodarka cechuje się wysoką energochłonnością. Rynek ten jest bacznie obserwowany przez inwestorów.

Po raz kolejny można aplikować do programu stymulującego rozwój młodych firm pracujących nad rozwiązaniami dla przemysłu i smart city. W drugiej edycji KPT ScaleUp weźmie udział 12 zespołów, które mogą liczyć na 200 000 zł wsparcia oraz pomoc ekspertów i dużych przedsiębiorstw.

Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydał 9. w tym roku zezwolenie na działalność w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej.

Zapraszamy Państwa do udziału w CHINA (Henan) – POLAND Trade & Investment Seminar, które odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2017 r. w godz. 9:00 - 13:30 w hotelu InterContinental w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49.

W ostatnich dniach zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydal dwa zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej.

Przekazujemy Państwu najnowsze opracowanie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kazachstanie dotyczące możliwości inwestycyjnych w SSE w Kazachstanie.

Krakowski Park Technologiczny wspiera promocję przedsiębiorczości oraz małopolskiej gospodarki za granicą nie tylko w ramach wielkich, strategicznych projektów jak Power up your Business in Małopolska, ale również za pomocą przedsięwzięć o mniejszej skali, a nie mniej przez to ważnych.