TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

W związku z udziałem polskiej delegacji w Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu, która odbędzie się w Bonn (COP-23) w dniach 6-17 listopada 2017 r., MSZ prowadzi nabór polskich przedsiębiorstw zainteresowanych promocją własnych technologii i produktów podczas wydarzeń towarzyszących w/w konferencji.

Krajowa Izba Gospodarcza przy współpracy z Ministerstwem Ekonomii Republiki Armenii, Ambasadami Polski w Armenii i Armenii w Polsce, Izbą Przemysłowo-Handlową Republiki Armenii oraz firmą outsourcingową Blue Idea Sp. z o.o. zapraszają do udziału w misji gospodarczej, która odbędzie się w dniach 4-5 października 2017 r. w Erywaniu (Armenia)

Celem będzie zaprezentowanie przyszłych dużych projektów inwestycyjnych realizowanych w regionie Øresund takich jak: North Zealand Hospital, Copenhagen University Hospital, New Hospital i Mental Health Bispebjerg, Greater Copenhagen Light Rail oraz metro.

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił tydzień temu w Krynicy program „Polska strefa inwestycji”, który wyznacza zupełnie nowe ramy wsparcia inwestycji w Polsce.

20-lecie Krakowskiego Parku Technologicznego. Jesienią tego roku mija 20 lat od powołania  „Centrum Zaawansowanych Technologii Sp. z o.o. Krakowski Park Technologiczny Specjalna Strefa Ekonomiczna”. Tak brzmiała pierwsza pełna nazwa spółki.

Warszaty odbędą się w związku z organizacją misji gospodarczej touroperatorów z Hiszpanii do Małopolski w dniach od 16.09 – 20.09.2017 roku, w ramach realizowanego przez MOT projektu "Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie Małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne".

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje o możliwości wzięcia udziału w  II połowie października br. (ok. 16-20), w komponencie gospodarczym misji do Republiki Korei.

W dniach 5-7 września 2017 r. trwa w Krynicy XXVII Forum Ekonomiczne. Jest to największe tego typu wydarzenie w tej części Europy - nie mogło zabraknąć na nim Centrum Business in Małopolska.

OpenLivingLab Days 2017 za nami.  Bror Salmelin z Komisji Europejskiej, który był naszym gościem przez 5 dni trwania konferencji podziękował Krakowskiemu Parkowi Technologicznemu w następujący sposób: organizacja, logistyka, wizyty studyjne, zaprezentowane miejsca oraz przygotowany program, a nawet catering, nie mogły być lepsze.

Do krakowskiej strefy wchodzą dwie nowe, zagraniczne firmy.