TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczęła rekrutację na misję gospodarczą do Chin! Targi China-CEEC Investment and Trade Expo 2018 odbywające się w dniach 7-11 czerwca 2018, to targi towarów eksportowych z państw Europy Środkowej i Wschodniej.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 16-17 maja 2018 r. podczas targów żywności funkcjonalnej i typu "free from" w Sztokholmie.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa do udziału w projekcie Polskie Mosty Technologiczne, w którym firmy mogą otrzymać wsparcie w procesie internacjonalizacji na poza unijne rynki.

Szukasz pomysłu na wykorzystanie i przetwarzanie danych w jednej z najszybciej rozwijających się innowacyjnych branż? Chcesz poznać możliwości wykorzystania danych satelitarnych Copernicus EU za darmo i dołączyć do pionierów w branży technologii kosmicznych?

Organizatorzy EXPO 2020 w Dubaju deklarują dużą otwartość na współpracę przy realizacji projektu EXPO z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzona została interaktywna platforma internetowa służąca nawiązywaniu współpracy handlowej i gospodarczej sektorów B2B, B2C oraz B2G przy realizacji projektów związanych z tworzeniem infrastruktury oraz obsługą Wystawy.

Przedsiębiorco! Reprezentujesz sektor nowych technologii? Zgłoś udział w stoisku narodowym na tegorocznych targach Hannover Messe.Będziesz mógł nieodpłatnie skorzystać z dedykowanej Twojej firmie przestrzeni wystawienniczej. Spiesz się, nabór trwa do 6 kwietnia!

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach dla branży przemysłowej, które odbędą się podczas targów Hannover Messe 2018 w Niemczech.

Czym przyciąga inwestorów stolica Małopolski? Aż 12 proc. przedsiębiorców deklaruje chęć przeniesienia swojego biznesu do Krakowa. Miasto może pochwalić się największą dostępnością wykwalifikowanych pracowników w Polsce oraz drugim co do wielkości rynkiem nowoczesnych powierzchni biurowych.

Na pozycji najważniejszego partnera handlowego umocnili się Niemcy. W porównaniu do 2015 roku wzrosła wartość eksportu – o 3,5% z Polski, o 1,5% z Małopolski oraz importu – o 1,9% do Polski, o 12,0% do Małopolski.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ambasada Gruzji w Polsce zapraszają na seminarium „Struktura i potencjał sektora budowlanego w Gruzji”, które odbędzie się w Centrum Informacyjnym PAIH 30 marca 2018 r.