TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach:
1)    mały przedsiębiorca
2)    średni przedsiębiorca
3)    duży przedsiębiorca

Od 25 do 27 kwietnia z małopolską ofertą zapoznali się goście i uczestnicy Międzynarodowego Forum Medycznego w Kijowie.

W dniach 24-28 kwietnia 2017 r na jednych z największych na świecie targach prezentujących technologie przemysłowe, urządzenia produkcyjne, maszyny i innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw pojawi się stoisko „Business in Małopolska”; przede wszystkim ma służyć firmom regionalnym, zainteresowanym międzynarodową ekspansją i nowymi kontaktami handlowymi.

Zaproszenie od Biotechnology Innovation Organization dla przedstawicieli Polski do udziału w Międzynarodowej Konwencji Biotechnologicznej, której tegoroczna edycja odbędzie się w San Diego w Kalifornii, w dniach 19-22 czerwca.

Małopolska na targach innowacji zapewnia małopolskim firmom udział w międzynarodowych targach odbywających się w Polsce. Wybieramy wydarzenia branżowe o uznanej renomie, organizowane w największych centrach targowych w kraju.

Znana na całym świecie z produkcji  wyrobów cukierniczych spółka Wawel S.A., postanowiła zwiększyć moce produkcyjne zakładu działającego w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej.

Rząd stara się nie zapomnieć o dawaniu: proponuje ponad 2,5 mld zł wsparcia z funduszy UE dla  średniej wielkości miast. Informacja pojawia się w cieniu nowych koncepcji zarządzania programami operacyjnymi i zmian w ordynacji wyborczej do samorządów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Górniczych "MINING WEEK", które odbędą się w dniach 27-29 czerwca 2017 r. w Karagandzie w Kazachstanie. Na targach znajdować będzie się polskie stoisko narodowe.

Komisja Europejska uruchomiła portal, który ma za zadanie pomoc organizacjom reprezentującym producentów z różnych kategorii produktów rolno-spożywczych.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu w ramach programu GoChina rozpoczyna nabór na misję gospodarczą do Ningbo (Chiny) w dniach 8-12 czerwca 2017. China-CEEC Investment and Trade Expo 2017 to targi towarów eksportowych z państw Europy Środkowej i Wschodniej.