TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ambasada Gruzji w Polsce zapraszają na seminarium „Struktura i potencjał sektora budowlanego w Gruzji”, które odbędzie się w Centrum Informacyjnym PAIH 30 marca 2018 r.

Ruszyła dziesiąta, jubileuszowa edycja Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2018 dla przedsiębiorców, instytucji i organizacji gospodarczych.

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Ambasadą Meksyku w Polsce w dniu 20 marca 2018 r. organizuje spotkanie dotyczące możliwości działań biznesowych na rynku meksykańskim.

Ruszyły zgłoszenia do PowerUp! by InnoEnergy-czwartej edycji największego konkursu dla start-upów z sektora cleantech w Europie Środkowej. Konkurs stwarza ogromną szansę na rozwój biznesu oraz zaistnienie na rynku międzynarodowym.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Wydział Rozwoju Miasta UMK zapraszają krakowskie startupy do udziału w projekcie CERIecon Playpark realizowanym w ramach projektu CERIecon – „CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network.

Już 203 małopolskie specjały kulinarne trafiły dotychczas na listę produktów tradycyjnych, prowadzoną przez resort rolnictwa.

Przetargi dla polskich firm w ramach realizacji EXPO 2020 w Dubaju.

W dniach 5-6 maja 2018 w stolicy Belgii odbędą się targi pod nazwą BIO BEST. Targi to prezentacja produktów ekologicznych z sektora spożywczego, kosmetycznego, uprawy roślin, „ zielonej” turystyki i wyrobów rzemieślniczych.

Po raz kolejny małopolska pozycja na europejskim rynku inwestycyjnym znalazła uznanie autorów klasyfikacji pod nazwą „European Cities and Regions of the Future 2018/19".

Według badań przeprowadzonych przez Knight Frank, międzynarodową grupę doradczą, Kraków, z wynikiem 190 tys.m2, zajął w 2017 r. 1 miejsce w Polsce pod względem nowej podaży powierzchni biurowych wśród miast regionalnych.