TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Krajowa Izba Gospodarcza  we  współpracy z Irańską Izbą Handlu, Przemysłu, Górnictwa i Rolnictwa oraz Polsko-Irańską Izbą Gospodarczą przy wsparciu Ambasady RP w Teheranie i Ambasady Iranu w Polsce, organizuje kolejną misję gospodarczą do Iranu (Teheran, Tebriz) w terminie 8 – 11 grudnia 2017.

20 listopada 2017 r. zapraszamy małopolskich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu z przedsiębiorcami z Kazachstanu i Kirgizji w Centrum Business in Małopolska.

Bezpłatne spotkanie informacyjne. Jak rozpocząć działalność eksportową na tym rynku?  Jakich błędów się ustrzec? Co powinieneś wiedzieć?

Ostatnie lata to intensywny czas rozwoju branży kosmetycznej w Polsce

Krajowa  Izba  Gospodarcza organizuje misję gospodarczą do Egiptu (Kair) oraz Sudanu (Chartum) w terminie 28 listopada-3 grudnia 2017 r.

W ostatnim czasie Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej, opublikował interesujące dane dotyczące obecności inwestorów zagranicznych w Polsce. Jak wypada w tych zestawieniach nasz region? Zobaczcie sami.

Ruszył nabór do programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska

Jeśli jakakolwiek spółka – mówi Jan Pamuła, Prezes Zarządu MARR S.A. – zamierza odgrywać poważna rolę na małopolskiej scenie gospodarczej, a my chcemy zostać znaczącym graczem, to powinna być nowocześnie zarządzana, konkurencyjna i dynamiczna.

Chciałbyś wejść na rynki zagraniczne i znaleźć nowych partnerów do biznesu? Weź udział w misji biznesowej do Wietnamu. Już w listopadzie tego roku!
 

Warsztaty będą miały miejsce 29 wrzesnia 2017 r. (piątek) w "Szary Residence", ul. Parkurowa 1, 32-091 Michałowice w godz. 10:00-13:00