TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Celem będzie zaprezentowanie przyszłych dużych projektów inwestycyjnych realizowanych w regionie Øresund takich jak: North Zealand Hospital, Copenhagen University Hospital, New Hospital i Mental Health Bispebjerg, Greater Copenhagen Light Rail oraz metro.

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił tydzień temu w Krynicy program „Polska strefa inwestycji”, który wyznacza zupełnie nowe ramy wsparcia inwestycji w Polsce.

20-lecie Krakowskiego Parku Technologicznego. Jesienią tego roku mija 20 lat od powołania  „Centrum Zaawansowanych Technologii Sp. z o.o. Krakowski Park Technologiczny Specjalna Strefa Ekonomiczna”. Tak brzmiała pierwsza pełna nazwa spółki.

Warszaty odbędą się w związku z organizacją misji gospodarczej touroperatorów z Hiszpanii do Małopolski w dniach od 16.09 – 20.09.2017 roku, w ramach realizowanego przez MOT projektu "Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie Małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne".

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje o możliwości wzięcia udziału w  II połowie października br. (ok. 16-20), w komponencie gospodarczym misji do Republiki Korei.

W dniach 5-7 września 2017 r. trwa w Krynicy XXVII Forum Ekonomiczne. Jest to największe tego typu wydarzenie w tej części Europy - nie mogło zabraknąć na nim Centrum Business in Małopolska.

OpenLivingLab Days 2017 za nami.  Bror Salmelin z Komisji Europejskiej, który był naszym gościem przez 5 dni trwania konferencji podziękował Krakowskiemu Parkowi Technologicznemu w następujący sposób: organizacja, logistyka, wizyty studyjne, zaprezentowane miejsca oraz przygotowany program, a nawet catering, nie mogły być lepsze.

Do krakowskiej strefy wchodzą dwie nowe, zagraniczne firmy.

Kraków Airport wraz z Partnerami zaprasza małopolskich przedsiębiorców do udziału w misji do Chicago, która odbędzie się w dniach 2.10–10.2017. Zgłoszenia tylko do 8 września!

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR w Warszawie i Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan zapraszają przedsiębiorstwa mikro, małe i średnie z Małopolski do udziału w dwudniowych warsztatach w temacie „Budowa strategii marki i przewagi konkurencyjnej pozycji na rynkach zagranicznych” 11 – 12 września 2017 r.