TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Według badań przeprowadzonych przez Knight Frank, międzynarodową grupę doradczą, Kraków, z wynikiem 190 tys.m2, zajął w 2017 r. 1 miejsce w Polsce pod względem nowej podaży powierzchni biurowych wśród miast regionalnych.

Rozdajemy bezpłatnie „wejściówki” na Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe 2018

Krajowa Izba Gospodarcza  zaprasza na seminarium biznesowe „Inicjatywa Pasa i Szlaku - rola Hongkongu. Możliwości pozyskiwania finansowania dla projektów infrastrukturalnych w Polsce”.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą pragnie zaprosić Państwa do udziału w Polsko- Armeńskim Forum Biznesu.
 
 

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP, w imieniu EUJCIC (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation), zaprasza do udziału w misji organizowanej dla MŚP i klastrów branży ICT. 

Małopolska, obok Mazowsza i Pomorza, nie odnotuje spadku liczby ludności do 2035 r., czego niestety, w mniejszym lub większym stopniu, doświadczą pozostałe polskie regiony.

Od 2014 roku działa Polska Agencja Kosmiczna, której zadaniem jest aktywnie wspierać polskie instytucje naukowe oraz przedsiębiorstwa prowadzące prace B+R w zakresie pozyskiwania funduszy na badania naukowe, badania przemysłowe oraz prace rozwojowe dotyczące  przestrzeni kosmicznej oraz rozwoju technologii kosmicznych.

Rusza trzecia edycja misji gospodarczej do São Paulo, organizowanej przez Polsko - Portugalską Izbę Gospodarcza. Misja odbędzie się między 7 a 13 kwietnia 2018 roku, zaś na zainteresowanych przedsiebiorców organizatorzy czekają do 15 lutego.

Małopolska na pierwszym miejscu pod względem wzrostu PKB per capita wśród wszystkich województw w latach 2012-2016 oraz na drugim miejscu pod względem wzrostu PKB w 2016 r.

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce do udziału w spotkaniu z touroperatorami z Ukrainy.