TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas targów.

W dniu 11.12.2017 r. w budynku Krakowskiego Parku Technologicznego odbyło się seminarium dla małopolskich firm na temat możliwości wejścia na rynek niemiecki „Potencjał i szanse rozwoju na rynku niemieckim - Hannover Messe, jako narzędzie pozyskania rynku”.

W celu zintensyfikowania działań w obszarze międzynarodowym  bank  uruchomił serwis Platforma Wsparcia Eksportu pełniący rolę zaplecza merytorycznego i analitycznego dla polskich firm w zakresie handlu zagranicznego.

Linia będzie przebiegać przez Warszawę a granicę polsko-białoruską, a także przez rejon Katowic i Krakowa a ośrodkami na Słowacji, Węgrzech i w Słowenii.

W ostatnim czasie Krakowski Park Technologiczny wydał dwa zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, to kolejny zagraniczny rynek, na którym małopolscy przedsiębiorcy mogą znaleźć kontrahentów.
6 grudnia zapraszamy firmy do udziału w spotkaniach biznesowych z przedsiębiorcami z ZEA.

Enterprise Europe Network zaprasza polskie firmy z branży ICT do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas największych międzynarodowych targów technologii mobilnych.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału przy okazji największych na świecie targów elektroniki i nowych technologii Consumer Electronics Show. 

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej serdecznie zapraszamy małopolskich przedsiębiorców do udziału w pierwszym spotkaniu biznesowym Polska – Salwador.

Grupa przedstawicieli tureckiego biznesu będzie towarzyszyć prezesowi Zrzeszenia Tureckich Izb Przemysłowo-Handlowych i Giełd (TOBB), który odwiedzi Warszawę 22 i 23 listopada.