TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Program wsparcia dla firm realizujących nowe inwestycje

Od 6 lipca 2018 r. obligacje województwa małopolskiego są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Tym samym Małopolska zadebiutowała na rynku Catalyst, stając się drugim województwem w kraju, które się na to zdecydowało.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje stoisko informacyjno – promocyjne na targach MIMS Automechanika w Moskwie.

Centrum Business in Małopolska planuje na jesieni tego roku kolejne przedsięwzięcia wspierające Państwa działalność, przede wszystkim w kontekście eksportu.

 

W związku z trwającym programem „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki – Brand - Moda Polska” Polska Agencja Informacji i Handlu informuje, iż  zainteresowane firmy mogą bezpłatnie skorzystać z form promocji na stoiskach narodowych

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centami Obsługi Inwestora, zakończyła pierwszy etap VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2018 promującego tereny kompleksowo przygotowane pod inwestycje produkcyjne.

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Sudanu, zaplanowanej w dniach 20 – 23 lipca 2018.

TPVIA (Taiwan Photovoltaic Industry Association) i Industrial Technology Research Institute (Taiwan) zorganizowały wizytę w Polsce firm tajwańskich.

21 maja rozpoczął się w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu nabór dla polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) na rynki NAFTA (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk) w ramach realizacji projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Centrum Business in Małopolska, w ramach projektu Power up your Business in Małopolska, przygotowuje się do organizacji w Krakowie przyjazdowej misji handlowej przedsiębiorców z Ukrainy.