TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Konferencję organizują Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR w Warszawie oraz Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan w Krakowie.

Spotkania informacyjne odbędą się w Krakowie (24.05), Gorlicach (25.05) oraz w Tarnowie (26.05). Udział jest bezpłatny, a specjaliści podpowiedzą i doradzą jak eksportować i na co zwrócić uwagę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z Małopolski!

Celem misji jest zapoznanie  uczestników z możliwościami biznesowymi  rynku birmańskiego oraz jego  potrzebami umożliwienie nawiązania  bezpośrednich kontaktów handlowych z potencjalnymi  lokalnymi partnerami.

Zachęcamy do korzystania z finansowanej przez Komisję Europejską bezpłatnej platformy elektronicznej ELAN BIZ (European and Latin American Business Services and Innovation Network).

Jest to niepowtarzalne wydarzenie, które stanowi wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów i wieloletniej współpracy z chińskimi firmami z branży informatycznej, tekstylnej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, spożywczej, wytwórczej oraz wielu innych.

W chwili obecnej zarejestrowało się już kilkanaście firm po stronie holenderskiej zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniach z polskimi firmami.

Do programu ukierunkowanego na rozwój młodych firm technologicznych zgłosiło się ponad 100 startupów. Wybrana dwunastka przez 3 miesiące będzie pracować w Krakowskim Parku Technologicznym z ekspertami i przedsiębiorcami nad „przyspieszeniem” swoich biznesów.

Przedstawiony będzie na nim synchrotron SOLARIS: wybudowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, pierwsze tego typu urządzenie badawcze w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach:
1)    mały przedsiębiorca
2)    średni przedsiębiorca
3)    duży przedsiębiorca

Od 25 do 27 kwietnia z małopolską ofertą zapoznali się goście i uczestnicy Międzynarodowego Forum Medycznego w Kijowie.